Телекомпанія "Жовті Води" - Телекомпания "Желтые Воды" | Пожежа знищила майно в 9 квартирах

Пожежа знищила майно в 9 квартирах

Дев’ять квартир постраждало в наслідок пожежі, яка виникла по вул.Першотравневій, 36 в квартирі 31 другого поверху. Як стверджують очевидці, саме в цей день, 22 червня, зранку, сусіди вже гасили матрац, який не встиг розгорітися, та вони не підозрювали, що це лише початок великого лиха. Справа в тому, що в згорілій квартирі, де виникло полум’я, мешкав чоловік 1956 р.н., який зловживав щоденно спиртними напоями і постійно був у нетверезому стані. Коли сусіди помітили дим з балкону і викликали МНС о 13.25, було вже запізно. Вогонь поглинав усе: стіни, стелю; речі вже згоріли вщент, полум’я перекинулося на сусідні квартири і на верхні поверхи. Всього постраждало 9 квартир з двох під’їздів. Жертв немає, але збитки у людей величезні. Хто тепер компенсує мешканцям будинку їхнє майно- питання риторичне. Поліція  забрала винуватця пожежі до відділку на з’ясування причин і обставин цього нещасного випадку, а сусідам залишилось безліч сміття, гарі, диму, і проблем із власним житлом.

,
2 комментарии на “Пожежа знищила майно в 9 квартирах
  1. Страхування нерухомості не захистить ваше житло від пожежі, протиправних дій третіх осіб або залиття, проте вбереже від непередбачених фінансових втрат, здатних похитнути ваш добробут.

Добавить комментарий

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar