Телекомпанія "Жовті Води" - Телекомпания "Желтые Воды" | Пожежі на сміттєзвалищі обіцяють припинити раз і назавжди

Пожежі на сміттєзвалищі обіцяють припинити раз і назавжди

Міські сміттєзвалища продовжують горіти, тому міська влада все-таки планує роботи з рекультивації.

Минулого тижня зайнялося старе звалище сміття, яке продовжує диміти. А днями загорівся полігон твердих побутових відходів. Пожежних долучати не стали. КП «Чисте місто», на балансі якого знаходиться полігон, впоралося своїми силами. За допомогою бульдозеру засипали осередки загоряння глиною. Але, це тимчасові заходи – в КП «Чисте місто» занепокоєні тим, що надалі пожежі продовжуватимуться і можуть стати великою проблемою для мешканців Веселої Іванівки.

Відомо, що старе звалище не обладнане за технологічними нормами, шари сміття не пересипані глиною і землею. Тому в минулому році влада планувала рекультивацію, але грошей в бюджеті на це не мали. Окрім того, восени на сміттєзвалищі працювала запорізька організація, яка займалася сортувальними роботами і мала б засипати звалище глиною.

Але через низку обставин роботи згорнули. Прийшла весна, і проблема пожеж постала знову. Мешканці навколишніх районів знову задихаються від диму і просять владу не ігнорувати ситуацію. У міських керманичів – зустрічне прохання: не палити суху траву, адже саме через це починаються пожежі. Втім, проблему все ж таки обіцяють вирішити. Скоріше за все, це буде рекультивація. Остаточно вирішать депутати міської ради, адже розпоряджатися бюджетними коштами – їхня компетенція. Питання планують винести вже на найближче засідання сесії, яке відбудеться 29 березня.

Добавить комментарий

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar