Телекомпанія "Жовті Води" - Телекомпания "Желтые Воды" | Представники Жовтоводської Молодіжної Ради взяли участь в регіональному антикорупційному тренінгу для активістів Дніпропетровщини.

Представники Жовтоводської Молодіжної Ради взяли участь в регіональному антикорупційному тренінгу для активістів Дніпропетровщини.


29 січня пройшов ще один регіональний антикорупційний тренінг для активістів Дніпропетровщини. Катерина Дворніченко, експерт тренінгу, зазначає: «Типовою для Дніпропетровщини є проблема корупції в транспортній сфері. Автотранспортні підприємства, які виграють тендери на перевезення пасажирів, не надають якісних послуг, а ціни на проїзд є одними з найвищих в країні. Також мешканців регіону непокоїть питання ефективного використання спільної власності територіальних громад. Більшість чиновників та депутатів є лобістами інтересів великого бізнесу регіону і явно живуть на незадекларовані гроші.
Представники Жовтоводської Молодіжної Ради також отримали запрошення та прийняли участь в тренінгу.
Протягом одного дня було вивчено та засвоєно основні методики боротьби з корупцією на місцях та важилі впливу на нечесних посадовців

4 комментарии на “Представники Жовтоводської Молодіжної Ради взяли участь в регіональному антикорупційному тренінгу для активістів Дніпропетровщини.
 1. Цікаво — коли на Веселу іванівку буде їздити нормальний автобус, вранці ні діти, ні люди не можуть нормально приїхати в місто, маршрутка маленька, людей набивають, як оселедець в банку, цікаво — проїзд всім категоріям коштує 5 грн., це що нормально послуга — це вже корупція, приховування коштів, білети не видають. Це моя думка.

 2. ЗАКОН УКРАЇНИ
  Про запобігання корупції

  «корупція — використання особою, зазначеною у частині першій статті 3 цього Закону, наданих їй службових повноважень чи пов’язаних з ними можливостей з метою одержання неправомірної вигоди або прийняття такої вигоди чи прийняття обіцянки/пропозиції такої вигоди для себе чи інших осіб або відповідно обіцянка/пропозиція чи надання неправомірної вигоди особі, зазначеній у частині першій статті 3 цього Закону, або на її вимогу іншим фізичним чи юридичним особам з метою схилити цю особу до протиправного використання наданих їй службових повноважень чи пов’язаних з ними можливостей;» http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/1700-18 Учитывая то, что межгородскими маршрутами занимается ОДА, а внутригородскими — исполком горсовета, следует именно им задавать вопросы по коррупции и совершенно незачем это выносить на семинар… И если будет доказано, что из сумм, не проведенных через кассу(билеты не выдают), идут на «откаты» чиновникам, то это и будет коррупция. А просто так бросаться словами не годится!

  • В маршрутці каси нема, білети не видають, кількість людей не ведеться облік, хто вам чесно скаже скільки людей вранці, чи в інший період проїхало по маршруту. Як це називається :)

   • а билеты в роддоме рождаются?)) Наталья, надо вникать в суть…и тогда меньше будет вопросов, а вернее они будут по делу, да и реальные предложения могут появиться.

Добавить комментарий

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar