Телекомпанія "Жовті Води" - Телекомпания "Желтые Воды" | Причини темряви

Причини темряви

Соцмережі- найактивніше місце для обговорень різноманітних проблем. Тут люди і поговорити можуть, і інформацію дізнатися, і поскаржитись. А скаржитись є на що. Жовтоводці помітили, що протягом тижня було відсутнє вуличне освітлення в старому районі міста. «А як це не помітити можна, якщо я працюю в нічну зміну. Ідеш і ноги ламаєш. Мало того, що дороги каряві, роздовбані, ще й тьма всюди»,- розповідає мешканець старого району міста Олександр К. Чому весь район поглинула темрява, ми запитали у начальника управління ЖКГ Яни Ворожко. Вона повідомила, що не встигли ще розібратися з деревами, як при сильних поривах вітру вони ж і наробили лиха в місті. Дерева не просто падали на дорогу, а ще й обривали провода, тим самим порушивши зовнішнє освітлення: «Ми працювали над відновленням освітлення в старому районі, там, де гілки дерев пообривали провода. Хмельницького, Ватутіна і Горького вже відновили». Начальник управління ЖКГ просить жовтоводців при подібних ситуаціях звертатися із письмовими заявами задля усунення проблем із освітленням.

12 комментарии на “Причини темряви
  1. Начальница ЖКХ совесть потеряла- выпилять здоровые деревья могут а старые и сухие тополя не могут. Наверно меньше воровать надо?

  2. Мер старый город не жалует ведь он живет в новом р-не, поэтому деньги тратит на благоустройство своего микрорайона.

  3. Как пример : сколько денег потрачено на ремонт крыш, освещение,асфальтирование старого города и нового? Если плохая память попроси данные у Ворожко. А трепать языком это твоя профессия — ЮРЫСТ!!!

  4. Володя ты бы сам прикусил свое жало — ведь президент никогда не работал ЮРЫСТОМ в отличии от тебя и не переводи стрелки -ты не президент и никогда им не будешь !!!

  5. Ну, у тебя кем-то стать шансов вообще ноль!
    А шо это вы такого безграмотного трутня выбрали преЗедентом?

    • Володык я уже давно на пенсии и мне не надо кем-то становиться, а вот ты даже не ноль а шестерка.

  6. Владимир Васильевич не гони на президента а просто уходи если ты с ним не согласен.

Добавить комментарий

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar