Телекомпанія "Жовті Води" - Телекомпания "Желтые Воды" | Про безкоштовну реабілітацію в санаторіях за рахунок держави

Про безкоштовну реабілітацію в санаторіях за рахунок держави

Лікування в санаторіях європейського зразка. Сучасні технології оздоровлення, процедури, дієтичне харчування та комфортні умови перебування. З початку цього року в Україні затвердили новий механізм отримання санаторної реабілітації. Відтепер кожен працюючий громадянин може оформити поїздку до санаторію, не виходячи зі своєї палати і не витрачаючи ані копійки.

Виконання програми у Дніпропетровській області відбувається під особистим контролем голови обласної ради Гліба Пригунова: «На Дніпропетровщині вже близько 1,5 тисячі людей отримали безкоштовні поїздки до санаторіїв. Дуже приємно бути співорганізатором цієї програми в області. Ми разом з Фондом соцстрахування працюємо, аби кожен житель області знав про можливість отримання безкоштовної реабілітації. Зараз у всіх лікарнях працюють співробітники фонду. Вони зобов‘язані підходити до кожного пацієнта, якому лікар прописав реабілітацію. Цей процес ми пильно контролюємо!».

Лікування, проживання та харчування у санаторіях повністю оплачується з державного бюджету. На це Дніпропетровській області виділено майже півмільярда гривень, із розрахунку по 600 грн в день на людину.

Як саме відбувається процес отримання поїздки до санаторію?

Якщо людина знаходиться на стаціонарі та за призначенням лікаря їй показана реабілітація, то до неї в палату зобов’язаний прийти працівник фонду соцстрахування. Він запропонує обрати санаторій та час перебування там. У програмі задіяний 51 санаторій на території всієї України. Тобто ви можете обрати заклад хоч у Дніпропетровській області, хоч у Закарпатті. Строки також обираєте самостійно, від 10 до 24 днів.

Санаторна реабілітація є продовження лікарняного. Отже, ви одразу після стаціонару відправляєтесь до обраного санаторію, а лікарняний закривається після вашого приїзду.

Також значно збільшився список захворювань, за якими можна отримати направлення на реабілітацію. Серед них:

— нейрореабілітація ( підгострий період інсультів та черепно-мозкових травм),

— м’язово-скелетна реабілітація (підгострий період після операцій на опорно-руховому апараті, період опіків, реваматологічні захворювання),

— кардіо-пульмонарна реабілітація ( інфаркт міокарда, хвороби легень, серця тощо) ;

— реабілітація після оперативних втручань на органах зору;

— при порушенні перебігу вагітності;

— соматична реабілітація.

Дізнатися детальну інформацію про перелік профілів медичної реабілітації можна в усіх регіональних відділеннях Фонду соціального страхування.

Якщо у вас виникли будь-які питання стосовно отримання безкоштовної реабілітації, звертайтесь за адресою та телефонами:

м. Дніпро, просп. Д. Яворницького, 93

www.fse.gov.ua

Телефони регіональних відділень ФССУ:

м. Жовті Води (05652) 33586.

Добавить комментарий

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar