Телекомпанія "Жовті Води" - Телекомпания "Желтые Воды" | Про бюджет міста на 2019 рік в цифрах

Про бюджет міста на 2019 рік в цифрах

У цьому році планується збільшити надходження до загального бюджетного фонду за рахунок збільшення розміру мінімальної заробітної плати, яка з 1 січня 2019 року зросте до 4173 грн на  місяць, а також, враховуючи динаміку надходжень податків до бюджету міста протягом ‎2016-2018 років. Бюджет затверджено в сумі 171 млн грн, що на 18 млн грн (11,7%) більше попереднього року. Якщо порівняти цьогорічний бюджет з цифрами на 2019 рік, маємо наступне: податок на доходи фізичних осіб планується 115 млн грн, що на 12 млн грн (11,7%) більше уточненого плану на 2018 рік. Середній рівень надходжень податку з доходу фізичних осіб на одного жителя по місту становить 1736 грн, що на 41% менше, ніж по Дніпропетровській області (2947 грн). На бюджет розвитку міста депутати затвердили 500 тисяч гривень. Сюди входить 3 млн гривень на утримання житлово-комунального господарства. На ремонт доріг закладено 1, 5 млн гривень. Власних надходжень місто сподівається отримати в сумі 6 млн гривень, а також трансфертів на 225 млн гривень. Дотація від держави планується в сумі 4 млн 200 тисяч, а субвенції очікуємо в сумі майже 93 млн гривень, з них на виконання заходів щодо радіаційного та соціального захисту населення Жовтим Водам виділяють 8,5 млн, на освіту-50 млн, на медицину-34 млн гривень. Плануються субвенції з місцевого бюджету в сумі 127,9 млн гривень, з них: на надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати (утримання будинків і споруд та прибудинкових територій), управління багатоквартирним будинком, вивезення побутових відходів, внесків за встановлення, обслуговування та заміну вузлів комерційного обліку води та теплової енергії, абонентського обслуговування для споживачів комунальних послуг, що надаються у багатоквартирних будинках за індивідуальними договорами у сумі 55,2 млн гривень. На надання пільг та житлових субсидій населенню виділяється 1млн 300 тисяч гривень. На виплату допомоги сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, особам, які не мають права на пенсію, особам з інвалідністю, тимчасової державної допомоги дітям, та ін. передбачено 65 млн.

На освіту в 2019 році планується виділити майже 150 тисяч гривень на утримання 27 установ. Допомога з державного бюджету буде направлена лише на виплату заробітної плати  педагогічним працівникам. На літнє оздоровлення дітей з малозабезпечених та багатодітних сімей, дітей-сиріт та дітей-інвалідів плануються кошти в сумі 114 тисяч гривень. На харчування дітей в дитячих садочках та школах за рахунок міського бюджету передбачено 3681 тис гривень.

За рахунок коштів бюджету міста планується утримання двох закладів охорони здоров’я: «Центр первинної медико-санітарної допомоги» та комунального закладу «Жовтоводська міська лікарня». Загальна сума на їх утримання 52 832 тис. гривень. На харчування хворих передбачено в наступному році 483 тис гривень.

На соціальний захист населення  виділено 6 834 тис. гривень. За рахунок коштів бюджету міста здійснюється утримання Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та Територіального центру соціального обслуговування. Крім того, планується надання фінансової підтримки двом громадським організаціям, а саме: Жовтоводській міській організації ветеранів України, де кошти в сумі166,5 тис.гривень направляються на проведення святкових заходів та громадсько-масової роботи та на оплату комунальних послуг. Щоб підтримати в місті героїко-патріотичне виховання, на такі заходи міська рада передбачає 89,6 тис гривень.

На житлово-комунальне господарство на 2019 рік передбачено видатків 6 млн грн, із них основна частка, а саме 5 млн 600 тис це витрати на благоустрій міста. Інша діяльність у сфері ЖКГ пов’язана з експлуатацією будинків, квартир, проведення поточного ремонту квартир, сплата за житлово-комунальні послуги.

 

 

Один комментарий на “Про бюджет міста на 2019 рік в цифрах
  1. Ув. автор заметки, если «На бюджет розвитку міста депутати затвердили 500 тисяч гривень.», то вряд ли для этого нужны депутаты и городской голова)) Покажите текст специалистам, пусть «причешут»

Добавить комментарий

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar