Телекомпанія "Жовті Води" - Телекомпания "Желтые Воды" | Про міські дороги, дахи та грандіозні плани

Про міські дороги, дахи та грандіозні плани

В місто прийшла весна, а разом з нею повернулися щорічні комунальні проблеми. В багатьох будинках потекли покрівлі, а водіям знову доводиться скакати по ямах на дорозі. Проте, в міськвиконкомі обіцяють цього року капітально відремонтувати декілька вулиць та частину дахів багатоповерхівок.
«Такі дороги, як в Америці, ми зробити не зможемо…Та й не треба» — заявив днями міський голова Володимир Абрамов.Але, «зробити ривок» у ремонтах доріг та дахів все ж планують. Для цього місто заручилося підтримкою Народного депутата України Олега Кришина та облдержадміністрації.
Народний депутат має намір профінансувати капітальний ремонт дванадцяти жовтоводських дахів. Десять з них – в будинках, де створені ОСББ. Окрім цього, в планах О. Кришина — трохи «підлатати» зовнішній вигляд міського Парку Слави. За кошти державного бюджету буде повністю відновлено фонтан, який влітку працюватиме набагато частіше, ніж раніше. Решта коштів нардепа піде на заміну вікон в Жовтоводській музичній школі.
А ось дороги продовжать ремонтувати, в основному, за рахунок обласного бюджету. Анонсується, що цього року капітально відремонтують три вулиці – вул. Франка, вул. Ярослава Мудрого. Також завершиться ремонт вул. Заводської, який було розпочато в грудні 2016-го. Окрім цього, мер обіцяє, що обласний підрядник переробить вул. Першотравневу.
На поточний ремонт доріг виділятимуться гроші з міської казни. Скільки – визначить конкурс. Та й жовтоводські бізнесмени, не бажаючи залишатись осторонь проблеми, погоджуються придбати сучасне обладнання для ямкового ремонту та надавати його в аренду місту.

Добавить комментарий

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar