Телекомпанія "Жовті Води" - Телекомпания "Желтые Воды" | Прогулянки по піску. Городян дратує сміття і посипковий матеріал, який залишився після зими

Прогулянки по піску. Городян дратує сміття і посипковий матеріал, який залишився після зими

Взимку – слизько, навеcні – брудно. Ще місяць тому жовтоводці скаржились на ожеледицю, з якою не можуть впоратися комунальники. А сьогодні – скаржаться на сміття та посипкову суміш, які залишила по собі зима. Сніг розтанув, а жовтоводці змушені ходити по багнюці. ПЖРЕО прибрати все місто не встигає.

До редакції звертаються жовтоводці, які незадоволені благоустроєм. Мешканець міста Олег Іванович каже – неможливо гуляти парком, усюди посипка. «Вийшов у вихідні з онуками прогулятися містом, скрізь брудно, сміття валяється. Ще й додому посипку приніс. Невже не можна її прибрати?» — запитує чоловік.
З таким же питанням ми звернулися до начальника ПЖРЕО Андрія Полякова. За його словами, зараз на міських дорогах та тротуарах лежить більше 700 тон посипкового матеріалу. Але на підприємстві не вистачає ані працівників, ані коштів, щоб прибрати місто. «Бюджет заборгував нам близько двох з половиною мільйонів. Окрім того, на ділянці благоустрою працює усього двадцять людей».

А.Поляков додав, що наступного тижня очікується підкріплення — з Центра зайнятості мають надіслати до п’ятнадцяти працівників на громадські роботи. Вони приберуть Парк Слави та прилеглу територію.
В цілому, близько 18 одиниць техніки готові до прибирання міста. Справа – за фінансуванням. В ПЖРЕО кажуть, за таких умов праці остаточно зробити місто чистим зможуть лише через місяць.

3 комментарии на “Прогулянки по піску. Городян дратує сміття і посипковий матеріал, який залишився після зими
 1. зачем врать про 700тонн??!!
  люди видели как не посыпали город, многие получили переломы.
  это очередное отмывание денег.

 2. А где 111 дворников ваших? работают на Вас , домах, на ваших дачах квартирах что вы врете людям.

  • ФЕНЯ, вы не только не умеете писать, но и внимательно читать:
   «на ділянці благоустрою працює усього двадцять людей».

Добавить комментарий

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar