Телекомпанія "Жовті Води" - Телекомпания "Желтые Воды" | «Прощальна» новорічна ніч для підлітка

«Прощальна» новорічна ніч для підлітка

У Фейсбуці з’явилася інформація про те, що зникла дитина. 15-річний Артем у новорічну ніч о 23.00 пішов з дому і не повернувся. На своїй сторінці в Інстаграм він виклав прощальне відео із записом свого голосу , в якому говориться: «Не робіть того, що причинятиме вам страждання на все життя. Прощавайте !» Поліція інформує, що 1 січня увечері до ВП звернувся чоловік сестри зниклого хлопця. Він вказав, де може бути Артем. Поліція одразу виїхала до монолітки, де при обстеженні виявили хлопця. На щастя він живий. Стан стабільно тяжкий. Викликали швидку. Хлопець станом на 2 січня 2020р знаходиться в реанімації м. Жовті Води. За словами лікаря- травматолога, у пацієнта переломи руки, ноги, сильні забиття живота і черепно- мозкова травма. Хлопець непритомний. Потребує операції, планується перевозити його до м. Дніпро, але поки що транспортувати неможна. Артем мешкає з бабусею — опікуном. Займається спортом. На обліках ніде не перебуває. Характеризується позитивно. Що стало причиною суїциду- сказати не може ні бабуся, ні поліція, ні лікарі. Залишається сподіватися на те, що молодий і сильний організм допоможе хлопцеві прийти до тями і боротися за життя. Не виключення, що бабусі Артема знадобиться допомога у зборі коштів на лікування.

 

7 комментарии на “«Прощальна» новорічна ніч для підлітка
   • А что, после сноса монолитки не будет откуда прыгнуть, где утопиться или повеситься?
    Если шиза в голове, то его уже ничто не остановит.
    Жалко, когда реально больные дети и взрослые, калеки, инвалиды, без рук, без ног, слепые борются за место на земле, зубами хватаются за жизнь, творят чудеса. А другие с руками и ногами, полные здоровья укорачивают себе жизнь. Почему так несправедливо ???
    А потом и за его жизнь борются медики. А ведь он ее не спасал, он решил ее лишиться. Спросите его — хочет ли он что бы его спасли?

  • А где и кто ему подскажет выход ? Даже если обратиться. К кому ?? Никто никому не нужен.

 1. Не надо доверять опекунство тетькам ,которые не способны надлежащим образом воспитывать пацанов. .

 2. Просто наша городская власть практически уничтожила СОК, бесплатной осталась только легкая атлетика а все остальное платное: бокс, единоборства, ритмика, плавание, тренажорка везде надо сдавать 250-350гр. вот и развлекается молодежь в монолитке где бесплатно !!!

  • А в селі, де немає боксу, фітнесу і качалки молодь так і плигає то з водокачки, то з свиноферми!?
   Бо всьо бєсплатно!!!

Добавить комментарий

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar