Телекомпанія "Жовті Води" - Телекомпания "Желтые Воды" | ПРОХАННЯ ПРО ДОПОМОГУ

ПРОХАННЯ ПРО ДОПОМОГУ

У лютому в жовтоводських ЗМІ з’явилося прохання про допомогу Ганні Орел – громадській активістці, журналістці, турботливій матусі двох донечок. Багато милосердних людей відгукнулися та перерахували кошти на лікування. І ось – чудова новина: днями Ганна повернулася з Києва, де їй зробили складну операцію.

Скільки випробувань випало на долю цієї мужньої молодої жінки – важко перерахувати. Нагадаємо, що кілька років тому Ганна була змушена залишити роботу та почати боротьбу за життя своєї молодшої доньки Софійки, яка народилася з важкою інвалідністю. Згодом Ганна створила та очолила Громадське об’єднання «Українська Софія», яке опікується проблемами дітей із особливими потребами.

На початку 2018 року у Ганни відбулося загострення важкої онкологічної хвороби, що спричинило враження спинного мозку. Вона опинилася прикутою до ліжка. Усі турботи, пов’язані з цілодобовим доглядом за дружиною та 6-річною донечкою взяв на себе чоловік Іван.

Критичність ситуації полягала у тому, що українські лікарі відмовляли хворій у проведенні операції, не даючи шансів. Було можливо спробувати лікування в Ізраїлі, але воно коштувало б понад 100 тисяч доларів.

Проте Ганна та її рідні не здавалися. Нарешті знайшовся лікар, який дав згоду на проведення складної операції. У інституті нейрохірургії імені Ромоданова професор Євген Слинько професійно провів оперативне втручання, замінивши пацієнтці 3 шийні хребці, зруйновані метастазами.

Ганна Орел повернулася до Жовтих Вод та приймає курс лікування. Вона щиро дякує усім, хто відгукнувся та зробив свій внесок у порятунок її життя. На проведення обстежень та медикаменти витрачено понад 200 тисяч гривень.

«Неможливо назвати кожне прізвище. Але знайте, що я від усього серця дякую вам, мої благодійники та рятівники, — каже Ганна. – Окрема подяка ДП «СхідГЗК» та Східній об’єднаній організації профспілки за надання значної фінансової допомоги».

Отже спільними зусиллями зроблено велику добру справу. Але, щоб остаточно одержати перемогу над хворобою, Ганні Орел треба продовжити лікування та пройти кілька курсів хіміотерапії та променевої терапії. А це значні кошти.

Тож, кожна копійка благодійної допомоги, яка буде надана родині – на вагу золота.

Якщо ви бажаєте допомогти Ганні успішно пройти весь курс лікування, можна перерахувати кошти на картку Приватбанку: 5168 7573 4951 6486 (Орел Іван Іванович).

Контактний телефон: (066) 087-56-26.

Добро та милосердя здатні творити справжні дива!

Добавить комментарий

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar