Телекомпанія "Жовті Води" - Телекомпания "Желтые Воды" | Ремонт доріг та обробка вулиць

Ремонт доріг та обробка вулиць

Не дивлячись на оголошений карантин, управління ЖКГ продовжує працювати згідно плану. Вже розпочато ремонти доріг, дворових проїздів, відремонтовано в’їзд від Кропоткіна до Грушевського і розпочали ремонт Маяковського.Також планується відремонтувати міст, що веде до кладовища та до пляжу на В.Іванівку. Крім того, в період карантину було проведено пробний об’їзд автомобіля з обпризкуванням вулиць водою для з’ясування скільки кубів води потрібно на який кілометраж. Тепер вулиці міста обробляють розчином Бланідас-300. Відбулася обробка та полив вулиць Кропоткіна, Богуна, Гагаріна, Заводської, Б.Свободи, Козацької Слави, Франка. Управління ЖКГ міськвиконкому працює і над відновленням освітлення, в першу чергу внутрішньобудинкових проїздів. Поступово відновлюється освітлення за адресами Б.Свободи 45-47, прохід з Козацької Слави навпроти садочка 30 (район 12 школи), між будинками Б.Свободи 45 та Богуна,40.

, ,
3 комментарии на “Ремонт доріг та обробка вулиць
  1. Улицу Гагарина, за деньги Гарант Метиз Инвеста делали в прошлом году, а в этом опять?
    Бездонное «перпетуум» Гагарино!

  2. Учитывая, что со всех городов центральная власть «сняла» в свою пользу акциз за реализацию ГСМ, НДФЛ (налог на доходы физлиц) до 4000 грн, а также арендную плату, налог на недвижимость…, нулевую активность бизнеса и как следствие минимальные зарплаты и налоги….то с оплатой за такие работы могут возникнуть проблемы.
    Придётся выбирать-или бюджетники с медиками или дороги с детскими парками….

Добавить комментарий

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar