Телекомпанія "Жовті Води" - Телекомпания "Желтые Воды" | Резонансна подія. Під час буревію дерево травмувало жінку

Резонансна подія. Під час буревію дерево травмувало жінку

За лічені години негода наробила лиха. 22 березня о 18.00 під час сильного буревію на вул. Козацької Слави десятиметрова тополя впала прямо на автомобіль. В машині знаходилась жінка-пасажир, яка отримала значні травми і була доставлена швидкою в приймальне відділення. Водій не постраждав. За словами представника поліції, жінці пощастило, що вона знаходилась не на задньому сидінні, інакше розчавило би від удару. Аварійна суха тополя знаходилася на території школи № 12 і страшно уявити, що могло б статись, якби в цей час діти поверталися додому. Але ж таких аварійних дерев в місті надто багато і вони просто кричать про необхідність спилювання, представляючи реальну загрозу для перехожих. Тож будьте обережні!

 

 

,
4 комментарии на “Резонансна подія. Під час буревію дерево травмувало жінку
  1. И кто за это несет ответственность :д-р сш12 или ЖРЕО? Кто балансодержатель этого тополя? На кого составили админ. протокол?

Добавить комментарий

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar