Телекомпанія "Жовті Води" - Телекомпания "Желтые Воды" | «Роби добро і кидай його у воду»

«Роби добро і кидай його у воду»

Жителька Жовтих Вод подарувала бібліотеці кілька сотень книжок.

14 лютого – святкують не лише День закоханих, але й Міжнародний день дарування книг. Він об’єднує всіх, хто не тільки сам любить книги, а й дарує можливість читання іншим людям. В Жовтих Водах також є люди, завдяки яким регулярно поповнюється бібліотечний фонд міста. Одна з них – Марина Олександрівна Сечко, яка подарувала вже кілька сотень книжок.

Пані Марина дарує бібліотеці книги ось вже чотири роки. Сьогодні в дитячій бібліотеці КЗК «Жовтоводська ЦБС» з її подарунків зібрані цілі стелажі новенької, цікавої літератури. Не лише дитячої, але і дорослої.  Щоб скоріше прочитати книги, люб’язно подаровані Мариною Сечко, читачі бібліотеки ладні записуватися в черги. Адже пані Марина намагається купувати та дарувати книжки, які важко знайти не те що на бібліотечній полиці, але й в роздрібному продажі. Що вже казати про невелике містечко, куди літературні новинки доходять з великим запізненням!

Марина Сечко – звичайна жителька Жовтих Вод, працює на ДП СхідГЗК та не має величезних матеріальних статків. Але щомісяця вона приносить в бібліотеку кілька нових книжок. «Кажуть: ті, хто вірить в майбутнє – збирають бібліотеку. От і я збираю. Адже вірю в майбутнє нашої Батьківщини» — посміхається ця молода чарівна жінка.

А розпочалося усе із дитячої книжки.  «Якось на сайті одного з книжкових магазинів побачила акцію, яка закликала зібрати книги для дітей із зони АТО, з тих місць, де бібліотеки постраждали від бойових дій. Пожертвувала книгу і прокинулося бажання робити це й надалі, — розповідає пані Марина, — Знаєте вислів: «Роби добро і кидай його у воду»? Ось так роблю і я  — ділюсь з іншими словом».  Найцінніша винагорода за добрі справи – це людська подяка, впевнена пані Марина.

У 2014-му жінка відкрила для себе світ сучасної української літератури. «Раніше я більше цікавилася зарубіжною літературою, але у 2014-му відкрила для себе світ «світ 3-К», як я його називаю. Це автори: Дара Корній, Андрій Кокотюха і Жанна Куява. Почала збирати книги, які відмічені позначкою «Коронація слова», бо це – показник якості нашої літератури», — вважає пані Марина. А ще вона впевнена – сучасна електрона книга не може передати запах паперових сторінок. Книга – кращий психотерапевт, особливо, коли за вікном похмура погода і сумно на душі.

Приємно відзначити, що багато інших мешканців міста також приносять до бібліотеки книжкові подарунки. Це Лісневська Ю.В., Алєксєєва Ю. В., Лукичов М.В., Ханко В., Свірідов О.Л., родини Бабенко, Медведєвих та багато інших, розповідає бібліотекар Людмила Нужна. А в середу, 14 лютого, подарунків було особливо багато. І дорослі, і маленькі жовтоводці поспішали взяти участь в акції «Подаруй книгу» та поділитись з іншими своєю любов’ю – любов’ю до книжного слова.

, ,

Добавить комментарий

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar