Телекомпанія "Жовті Води" - Телекомпания "Желтые Воды" | Рятувальники «гасили» гуманітарну гімназію

Рятувальники «гасили» гуманітарну гімназію

15 червня на базі гуманітарної гімназії імені Лесі Українки жовтоводські вогнеборці  провели навчання. Гасили умовну пожежу та евакуювали педагогів, які, нібито потребували допомоги.

Мета навчань полягала у відточенні педагогічним колективом разом з рятувальниками професійної майстерності та готовності до оперативного реагування у разі виникнення надзвичайної ситуації у навчальному закладі.
За тактичним задумом, умовна пожежа виникла на першому поверсі трьохповерхового навчального корпусу №1. Адміністрацією навчального закладу негайно оповіщено про дану подію Службу порятунку за екстреним номером «101» та евакуйовано понад 60 дітей, після чого проведено першочергові заходи пожежогасіння. За задумом, через сильне задимлення будівлі, в одному з приміщень на третьому поверсі залишились 2 вчителя, які не встигли самостійно вибратись з будівлі. По прибуттю, рятувальниками за допомогою автодрабини було евакуйовано педагогів з будівлі та розпочато гасіння пожежі.

По закінченню заходу, рятувальники  продемонстрували гасіння умовної пожежі за допомогою первинних засобів пожежогасіння. Кожен з педагогів також мав змогу прийняти безпосередню участь у гасінні пожежі за допомогою вогнегасників.

Після проведення навчань інспекторським складом Жовтоводського міського відділу Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області було проведено профілактичні бесіди з учнями школи з питань безпечної життєдіяльності.

Добавить комментарий

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar