Телекомпанія "Жовті Води" - Телекомпания "Желтые Воды" | рятувальники провели профілактичні бесіди з населенням міста щодо недопущення виникнення пожеж в екосистемах

рятувальники провели профілактичні бесіди з населенням міста щодо недопущення виникнення пожеж в екосистемах

За статистикою Жовтоводського міського відділу Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області за 5 місяців поточного року на території міста зареєстровано 60 пожеж. Основна причина виникнення пожеж – необережне поводження з вогнем. З цієї причини з початку року виникло 42 пожежі.

6 червня, рятувальники 39 державної пожежно-рятувальної частини вийшли на вулиці міста поспілкуватися з населенням щодо безпечного відпочинку на природі та нагадати правила пожежної безпеки. Громадянам пояснили, що байдужість та безвідповідальність любителів відпочинку на природі нерідко призводить до лісових пожеж, які завдають значної шкоди лісу та довкіллю загалом.

Вогнеборці інформували громадян про останні надзвичайні події, які сталися в області та на території міста останнім часом, а також про наслідки від пожеж.

Крім того, на даний час проблему становить необережне поводження власників приватних домоволодінь з вогнем під час прибирання присадибних ділянок, подвір’їв, городів, спалювання сміття.

Щоб мешканці міста пам’ятали та дотримувалися елементарних правил безпеки, рятувальники вручили кожному проінструктованому тематичні листівки та пам’ятки.

Профілактично-роз’яснювальна робота систематично проводиться у межах міста. Подібні рейди позитивно впливають на свідомість громадян, примушують відповідальніше ставитися до забезпечення пожежної безпеки.

Співробітники Служби порятунку «101» наголошують на необхідності суворого дотримання правил безпеки під час відвідування лісових масивів, адже порушення елементарних правил пожежної безпеки може стати причиною масштабних пожеж та трагічних наслідків.

Жовтоводський МВ ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області

Вик. Корпанюк В.В. 0968234156

Добавить комментарий

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar