Телекомпанія "Жовті Води" - Телекомпания "Желтые Воды" | Рятувальники закликають громадян не виходити на кригу у період відлиги

Рятувальники закликають громадян не виходити на кригу у період відлиги


Останнім часом, через постійно мінливу температуру, на річках та озерах утворюється нестійкий крижаний покрив, який має особливу небезпеку.
Від початку зими на водоймах країни вже загинуло 76 людей, з яких 9 дітей. При цьому врятовано було 162 людини, у тому числі 43 дитини.
На Дніпропетровщині лише протягом 24 лютого на водоймах врятовано 5 людей, двоє з яких-діти, ще одна особа постраждала.
Тож, з метою попередження нещасних випадків на водоймах в період відлиги, співробітники ДСНС України щодня проводять профілактично-роз’яснювальну роботу серед рибалок та відпочивальників.
Служба порятунку наголошує! Перебування на кризі в період відлиги є вкрай небезпечним. Пам’ятайте, що дотримання елементарних правил безпечної поведінки допоможе вам зберегти своє життя і життя людей, котрі знаходяться поруч.

Жовтоводський МВ ГУ ДСНС України

у Дніпропетровській області

Добавить комментарий

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar