Телекомпанія "Жовті Води" - Телекомпания "Желтые Воды" | СБУ ліквідувала на Дніпропетровщині підпільну нарколабораторію з мільйонними оборотами щомісяця

СБУ ліквідувала на Дніпропетровщині підпільну нарколабораторію з мільйонними оборотами щомісяця

Служба безпеки України, в ході системної роботи щодо протидії незаконному обігу наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, припинила діяльність нарколабораторії на Дніпропетровщині. Щомісяця ділки виготовляли майже на 1 млн гривень психотропних речовин.

За матеріалами слідства, «наркобізнес» організували 2 мешканців Дніпра. Лабораторію з виготовлення психотропу «альфа-PVP» облаштували у приватній будівлі на території одного з міст Дніпропетровщини. Необхідні прекурсори закуповували через заборонені спеціалізовані телеграм-канали.

Встановлено, що підпільне виробництво ділки «започаткували» наприкінці минулого року. За оцінками фахівців, потужності нарколабораторії дозволяли виготовляти до 10 кг заборонених речовин у тиждень (на 4 млн грн в місяць за цінами чорного ринку). Однак, на початковому етапі «діяльності» зловмисники задовільнялися в 4 рази меншими обсягами.

Збували «товар» через один із нелегальних оптових інтернет-магазинів.

У ході 5 обшуків, проведених у нарколабораторії та за адресами мешкання зловмисників, виявлено та вилучено:

- майже 20 кг психотропів загальною вартістю за цінами «чорного» ринку майже 5 млн грн;

- майже 2 тонни вторинної сировини, з якої при повторній переробці можна отримати до 30 кг готового психотропу;

- обладнання і тару для виготовлення та фасування наркотичних речовин;

- комп’ютери та мобільні телефони з доказами протиправної діяльності.

В рамках кримінального провадження організаторам нарколабораторії повідомлено про підозру за ст. 307 та ст. 311 Кримінального кодексу України.

Триває слідство для встановлення всіх обставин і причетних до протиправної діяльності осіб та притягнення їх до відповідальності.

Заходи із блокування діяльності наркогрупи здійснювало СБУ у Дніпропетровській області спільно зі слідчими Нацполіції області за процесуального керівництва Дніпропетровської обласної прокуратури.

,

Добавить комментарий

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar