Телекомпанія "Жовті Води" - Телекомпания "Желтые Воды" | СБУ затримала в Жовтих Водах адміністратора антиукраїнських груп у соцмережах

СБУ затримала в Жовтих Водах адміністратора антиукраїнських груп у соцмережах

Джерело: служба СБУ в Дніпропетровській області
У Жовтих Водах Дніпропетровської області Служба безпеки України затримала місцевого мешканця, який вів антиукраїнську пропаганду в соціальних мережах.
Зловмисник активно поширював матеріали, спрямовані на дискредитацію органів державної влади та ЗС України, зрив мобілізації, дестабілізацію ситуації в країні та популяризацію терористичних організацій «ДНР/ЛНР».
На початку 2015 року спільник терористів встановив контакт зі спецслужбами Російської Федерації, за вказівкою яких намагався збирати інформацію про кількість військової техніки, що знаходиться на ремонтних базах у місті, волонтерські центри та добровольців, які беруть участь у військових діях.
Під час обшуку співробітники Управління СБ України в Дніпропетровській області вилучили у зловмисника комп’ютерну техніку з доказами протиправної діяльності.
Відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 110 (посягання на територіальну цілісність і недоторканість України) Кримінального кодексу України.

Один комментарий на “СБУ затримала в Жовтих Водах адміністратора антиукраїнських груп у соцмережах
  1. Представители Российской федерации вышли на него,заставили собирать сведения и передавать на аккаунты боевиков вконтакте)))?Клоуны

Добавить комментарий

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar