Телекомпанія "Жовті Води" - Телекомпания "Желтые Воды" | Середню школу № 5 закриють в грудні

Середню школу № 5 закриють в грудні

Таке рішення прийняли депутати міської ради в середу, 25 липня. Замість школи в будівлі буде розташований Центр адміністративних послуг.

Колись жовтоводські школи були розраховані на 10 тис. учнів в цілому. Сьогодні в місті нараховується близько 4 тисяч школярів, тож рішення про оптимізацію мережі навчальних закладів назріло вже давно. «Дамоклів меч» закриття з’являвся над СШ №5 ще у 2006-му, а потім – у 2015 роках. Але нині в бюджеті категорично не вистачає коштів, щоб утримувати всі існуючі школи, тож вирішили пожертвувати тією, де навчається найменше дітей. Адже школа заповнена лише на 25%. За інформацією начальника відділу освіти Любові Левіної, у 2017 році СШ № 5 випустила усього шість класів. Нині там навчається 145 учнів, тоді як школа розрахована на 578 вихованців.

Шкільна будівля пустувати не буде. Іноземні інвестори готові вкласти у її реконструкцію близько 2 млн. грн. В майбутньому там має з’явитися Центр надання адміністративних послуг.

Таким чином, ліквідацію навчального закладу заплановано на 1 грудня 2018 року.

,
6 комментарии на “Середню школу № 5 закриють в грудні
  1. Дадададада! Даешь вместо школ больше чиновников всяких и разных! А еще в мэрии надо открыть бордель для пущего экономического эффэкта!!!11

    • Возьми школу на содержание и пусть там учатся хоть два школьника и десять учителей!

  2. Наконец-то это свершилось! Давно пора было закрыть это заведение, где половины классов нет.

  3. Діти будуть вчитися до 1 грудня в сш 5, а з 1 грудня — де? В середині року взимку кудись переходити? Краще зробити перехід з 1 вересня. Як мама, думаю, що за рік дитині двічі налаштовуватися? це занадто. Будемо з 1 вересня міняти школу.

  4. Так пусть сейчас ищут школу себе, чтобы в декабре не бегать. Решения же не осенью приняли.

Добавить комментарий

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar