Телекомпанія "Жовті Води" - Телекомпания "Желтые Воды" | «Шалений мікс» в Центральній бібліотеці

«Шалений мікс» в Центральній бібліотеці

12 квітня  в Пункті європейської інформації «Євроінтеграційний імпульс», який діє на базі Центральної бібліотеки провели ігротеку «Шалений мікс» для старшокласників НВК №6 «Перспектива» на чолі з Євгеном Глазиріним. Сьогодні бібліотекарі запропонували користувачам знову відірватися від комп’ютерів та спробувати свою силу розуму у настільних іграх.

Як не дивно, бажаючих було чимало. Учасникам «Євроклубу» стало до вподоби випробувати нову гру «Подорож Європою». Перед гравцями постало цікаве завдання – відвідати якомога більше європейських міст та подолати найдовший маршрут Європою. Для цього потрібно було збирати квитки на різні види транспорту. Окрім цього, учасники здійснили цікавий віртуальний екскурс «Безвіз Європою» та взяли участь у інформаційному експресі «Європейський коктейль».
А учасники гуртка патріотичного виховання «СОКІЛ-ДЖУРА» грали у вже добре знайому їм настільну гру «Українська революція 1917-1921 років». Школярі засобами гри доторкнулися до одного з найбільш важливих, складних і драматичних періодів буття українського народу в ХХ ст. – Української революції 1917-1921 рр. та випробували свої знання з історії України. Дана гра стала відмінним практичним додатком для підготовки до ЗНО та цікавим доповненням до навчального процесу.

Добавить комментарий

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar