Телекомпанія "Жовті Води" - Телекомпания "Желтые Воды" | Шануйте «людей у білих халатах»

Шануйте «людей у білих халатах»

1 жовтня медична сфера відзначала Всесвітній День Лікаря.

Професія людей в білих халатах відповідальна і, нажаль, малооціненна. Один промах- зламане людське життя, безліч зусиль- мізерна подяка.
В Жовтих Водах медико-санітарна частина нараховує в своєму складі 134 лікарі. Але їх замало для надання необхідної кваліфікованої допомоги тим, хто її потребує. Не вистачає Жовтим Водам лікарів-рентгенологів, травматологів, реаніматологів, гінекологів, кардіологів, сімейних лікарів- терапевтів. Ці вакансії залишаються відкритими. Наразі в міських стаціонарах та поліклініці проходять інтернатуру 9 інтернів, та чи залишаться вони в Жовтих Водах після закінчення навчання? В минулому році із 7 інтернів (серед яких був і дитячий хірург, і терапевти, і кардіолог) наша медична частина утримала лише двох спеціалістів, решта поїхали працювати в інші міста, шукаючи кращі умови і вищу зарплатню. У початкових лікарів на сьогоднішній день заробітна плата мінімальна- 3700, у інших лікарів- залежно від категорії, стажу, графіку роботи- від 5 до 8 тисяч гривень. Та не дивлячись на сльозливу оплату праці, більше сотні «людей в білих халатах» продовжують надавати допомогу у лікуванні жовтоводців та приймати іншомісцевих пацієнтів, які звертаються до нашої СМСЧ-9.
Подяка вам, шановні лікарі, за недоспані ночі чергувань, за жертовність своїми вихідними та відпустками заради термінових операцій, за відповідь на дзвінки серед ночі і за протягнуту руку допомоги.

,

Добавить комментарий

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar