Телекомпанія "Жовті Води" - Телекомпания "Желтые Воды" | Шануємо пам’ять людей, померлих від СНІДу

Шануємо пам’ять людей, померлих від СНІДу

«Синдром добра» – саме під такою назвою 21 травня в Жовтих Водах пройшов марафон на вшанування пам’яті людей, померлих від СНІДу. У світі цей день відзначається щорічно у третю неділю травня.

У рамках марафону на бульварі Свободи відбулася акція, підготовлена Жовтоводським міським благодійним фондом «Промінь» та відділом у справах сім’ї, молоді, фізкультури і спорту виконкому міськради: флешмоб і консультування жовтоводців із питань профілактики ВІЛ-інфекції. Захід проходить двічі на рік: 1 грудня – у Всесвітній день боротьби зі СНІДом та в День пам’яті померлих від СНІДу (третя неділя травня).

Під час акції населення міста знайомили з основами профілактики ВІЛ-інфекції, розповідали про шляхи передачі захворювання, різницю між ВІЛ і СНІД.

«Цього року в нашому заході взяло участь близько 70 осіб. Це студенти та викладачі промислового і педагогічного коледжів, Західно-Дніпровського центру профтехосвіти, представники ЦСССДМ. Радує те, що в Жовтих Водах є досить багато небайдужих до проблеми розповсюдження ВІЛ-інфекції, – говорить начальник відділу у справах сім’ї, молоді, фізкультури та спорту виконкому міськради Олена Лауда. – За статистикою, кожна п’ята ВІЛ-позитивна людина в Україні – житель Дніпропетровської області, а кожна четверта смерть від СНІДу в Україні припадає на наш регіон. Тому профілактичну роботу проводити вкрай необхідно».

Довідка

Станом на 1 травня поточного року на обліку в кабінеті «Довіра» СМСЧ-9 перебувають 348 ВІЛ-інфікованих, з яких 12 дітей віком до 14 років (у 4-х дітей діагноз підтверджено). Серед ВІЛ-інфікованих –  114 осіб зі СНІДом. Більшість ВІЛ-інфікованих – жовтоводці від 25 до 49 років. У нашому місті за підсумками 2017 року основний шлях передачі цієї інфекції – парентеральний, тобто через кров або інші біологічні рідини (46,8% інфікованих). Також зростає кількість людей, які заражаються внаслідок незахищеного статевого контакту (40,4% проти минулорічних 34%).

За інформацією офіційного інтернет-сайту Жовтоводської міської ради

,
Один комментарий на “Шануємо пам’ять людей, померлих від СНІДу
  1. Память усопших почитают посещением мест захоронений и церкви. Бульвар испоганили , обрисовав надписью,которую люди топчут ногами.Эффект от этого «действа» нулевой .
    Кто-то поставил себе жирную галочку в графе о проделанной работе

Добавить комментарий

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar