Телекомпанія "Жовті Води" - Телекомпания "Желтые Воды" | Що читати влітку? ТОП-5 найпопулярніших книг Центральної бібліотеки

Що читати влітку? ТОП-5 найпопулярніших книг Центральної бібліотеки

Бібліотекарі склали рейтинг найпопулярніших книг серед читачів Центральної бібліотеки літнього сезону 2018 року. Можливо, котрась із цих книг (або декілька) поповнять ваш особистий список улюбленого читання.

1. Макс Кідрук. Не озирайся і мовчи.

 Це містичний роман з елементами жахів і техно. Твір зачіпає проблему спілкування між батьками та дітьми, дитячої жорстокості та підліткового бажання втечі від реальності. Події роману розгортаються довкола чотирнадцятирічного юнака на ім’я Марк, який у своїй школі є об’єктом постійних цькувань і знущань. Знайомство хлопчака з дівчиною Сонею приводить його до місця, що зупинилось у часі, де той може сховатись від своїх життєвих негараздів, однак ця місцина є осередком набагато страшніших речей. Книга буде цікавою для читання як для батьків, так і для підлітків.

До речі, Макс Кідрук знову відвідає Центральну бібліотеку 9 листопада з презентацією його нової книги “Де не має бога”. То ж усіх поціновувачів сучасного українського запрошуємо!

 2.    Джоджо Мойєс. До зустрічі з тобою

Другу позицію рейтингу посіла зворушлива історія про кохання наперекір усім перешкодам. Луїзі подобалося працювати в маленькій кав’ярні. Вона розуміла, що не закохана у свого хлопця. Але дівчина й уявити не могла, що зустріч із чоловіком, прикутим до інвалідного візка, змінить її життя… Вілл розумів, що після жахливої аварії він не зможе жити на повну силу і хотів припинити це беззмістовне існування. Він не здогадувався, що за кілька хвилин у його життя увірвуться радість і кохання, ім’я яким – Лу…

 3. Джордж Мартін. Пісня льоду й полум’я. На третьому місці опинилася фантастична сага “Пісня льоду й полум’я”, яка давно завоювала серця читачів у всьому світі, перекладена більш як на 20 мов і продається мільйонними накладами. Перша книга циклу — “Гра престолів” — це захопливий світ Сімох Королівств, де літо й зима тривають по кілька років, з півночі наступають загадкові й моторошні вороги, а вельможні родини ведуть ненастанну війну за престол. У фонді бібліотеці Ви знайдете і наступні частини цієї саги — “Битва королів”, “Буря мечів”, “Бенкет круків” та “Танок драконів”.

 4. Айн Ренд. Атлант розправив плечі

Четверте місце займає “Атлант розправив плечі”— роман американської письменниці Айн Ренд, уперше надрукований в 1957 році в Сполучених Штатах. Головна героїня, Даґні Таґарт, спостерігає занепад суспільства в той час як уряд поширює свою владу на всю промисловість, та найпродуктивніші представники суспільства під керівництвом невідомого Джона Ґолта поступово зникають. Ґолт описує страйк як спробу “зупинити мотор світу” вилученням “мізків”, які рухають прогрес і продуктивність суспільства вгору; через цей страйк творчі “мізки” намагаються показати, що економіка та суспільство зруйнуються без мотиву отримання прибутку та зусиль раціональних і продуктивних представників.

5. Пола Гоукінз. Дівчина у потягу

Закриває список найпопулярніших книг психологічний трилер англійської письменниці Поли Гоукінз “Дівчина у потягу”. Рейчел щодня сідає на той самий потяг. Проїжджаючи повз затишні приміські будиночки, вона щодня бачить подружню пару, яка снідає на веранді. Рейчел подобається спостерігати за ними, адже їхнє життя видається їй більш радісним, ніж її власне. Але одного разу в цьому безтурботному раю, яким вона представляє їхню оселю, вона побачила дещо приголомшливе. Дівчина розповідає про це поліції. Та їй не вірять…

Коли не знаєте, що читати — сміливо вирушайте до Центральної бібліотеки за адресою: вул. Козацької Слави, 8, пн-чт — 10.00 — 18.00; нд — 10.00 — 16.00; пт, сб — вихідні дні. Кожна остання середа місяця — санітарний день.

 


,

Добавить комментарий

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar