Телекомпанія "Жовті Води" - Телекомпания "Желтые Воды" | Щоб дах був міцним

Щоб дах був міцним

Дванадцять покрівель багатоповерхівок обіцяють капітально відремонтувати цього року.  Переважно, пощастить будинкам ОСББ, але і про інші аварійні дахи не забудуть. Ремонти фінансуватимуться з міського та державного бюджетів.

У 2017 році в казні Жовтих Вод передбачені кошти на капітальний ремонт шести покрівель. Мова йде про ті будинки, де створені ОСББ.

На поширене запитання «Чому перевагу надають саме ОСББ?» у міськвиконкомі відповідають: за ОСББ – майбутнє, тому виділяють гроші, в першу чергу, для них. До того ж,  місто більше ніколи робитиме їм капітальні ремонти за бюджетний кошт.

Та гарні новини є і для тих, хто об’єднання співвласників ще не створив.  1 мільйон гривень виділять на ті будинки, де ОСББ немає: відремонтують два дахи. Окрім того, після неодноразових перемовин з народним депутатом України Олегом Кришиним, з державного бюджету нам виділять додаткову суму, яка дозволить відремонтувати найаварійніші дахи за наступними адресами: пров. Запорізький, 13; вул. Грушевського, 22; Бульвар Свободи, 43; Кропоткіна, 7.

Кошти мають надійти наприкінці серпня, ремонти виконають до жовтня.

Добавить комментарий

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar