Телекомпанія "Жовті Води" - Телекомпания "Желтые Воды" | Шкільний двірник «полював» на дівчаток

Шкільний двірник «полював» на дівчаток

Такий скандал стався в Жовтих Водах 7 травня. Чоловік показав геніталії двом дівчаткам прямо посеред дитячого майданчика. Перелякані діти не відразу зважилися розповісти про все батькам.

Жертвами розпусника стали дві дівчинки, семи і одинадцяти років. За словами очевидців, шкільний двірник дістав і показав геніталії прямо посеред дитячого майданчика. А ще говорив школяркам, щоб ті роздяглися і показали нижню білизну. Спочатку діти не зрозуміли, в які ігри захотів пограти з ними дорослий дядько. Потім злякалися і не стали розповідати про ситуацію батькам відразу.

За тим, що відбувається крім двох дівчаток, спостерігали і інші діти. Їх батьки так злякалися шкільного двірника, що бояться взагалі щось розповідати. Кажуть, не хочуть, щоб їм за це помстилися.

У школі, в якій працює розпусник уже три роки, інцидентом вражені. Директор каже, не очікували такого від свого підлеглого. Він завжди був сумлінним працівником. Ніколи не помічали, щоб чоловік «задивлявся» на дітей.

Правоохоронці Жовтих Вод затримали кривдника дітей швидко. Відкрили кримінальне провадження за статтею 156 «Кримінального кодексу» України. Однак прокурори не вручили підозру чоловікові, і той зараз розгулює на волі.

За матеріалами 1tv.kr.ua

 

Добавить комментарий

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar