Телекомпанія "Жовті Води" - Телекомпания "Желтые Воды" | Ситуація в Жовтих Водах на 2 квітня 2020

Ситуація в Жовтих Водах на 2 квітня 2020

Інформація відділу охорони здоров’я виконкому станом на ранок 02.04.2020 року: сімейними лікарями амбулаторно прийнято 28 пацієнтів із ГРВІ, в тому числі 4 дітей. Двох пацієнтів з пневмонією направлено на госпіталізацію. Надано медичну допомогу 4 особам вдома. Надано 4 консультації за телефоном. Підозрілі, ймовірні випадки відсутні. Здійснюється контроль за станом здоров’я 58 осіб, що повернулися з-за кордону (3 мають симптоми ГРВІ), також ведеться контроль за станом здоров’я їх сімей (39 осіб). Здійснюється контроль за станом здоров’я 2 осіб, які відвідували міста України та мають симптоми ГРВІ. Нагадуємо, при симптомах ГРВІ звертайтеся до сімейних лікарів! Не займайтеся самолікуванням. Обов’язково носіть маски. Сімейні лікарі та педіатри працюють з 8 до 18.00.Невідкладна медична допомога працює щоденно з 8 до 20 години,тел. 0993310410, до екстренної медичної допомоги звертайтеся за телефонам 103.В стаціонарах міської лікарні перебуває 66 пацієнтів (у минулому році 2 квітня на стаціонарних ліжках лікувався 181пацієнт). Госпіталізовано за добу 16, з них : 3 пневмонії, в дитяче відділення — 1 підліток, в інфекційне відділення 2, з них — чоловік 75 років за направленням сімейного лікаря, жінка 68 років, самозвернення з загостренням холециститу, на рентгенограмі запідозрена пневмонія, температура відсутня, рівень кисню 98.
В реанімації 4 хворих — 2 з цукровим діабетом, 1 після операції, 1 жінка з пневмонією на фоні тяжкого захворювання нирок. Контактні та з підозрою на СОVID-19 відсутні.Не ведіться на провокації та паніку в соціальних мережах, користуйтеся лише офіційною інформацією,яку надає МОЗ України, Дніпропетровська обласна державна адміністрація та органи місцевого самоврядування!

2 комментарии на “Ситуація в Жовтих Водах на 2 квітня 2020
  1. лікарі жалуються що держава їх кинула а нам що . 30 років нас кидають і що нам робити я питаю всіх

  2. Тебе дать заявку в книгу рекордов Гиннеса, Юрик ,- на длительность твоего » питання та кидання» — 30 років.

Добавить комментарий

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar