Телекомпанія "Жовті Води" - Телекомпания "Желтые Воды" | Ситуація з захворюваністю на кір в місті – під контролем

Ситуація з захворюваністю на кір в місті – під контролем

З центральних каналів телебачення постійно інформують про катастрофічну ситуацію в Україні із захворюваністю на кір. Вже понад 2 тисяч українців заразилися цією хворобою. Заокеанські країни теж страждають від українського кору. В усіх областях України, практично в кожному місті, в тому числі і в містах-сусідах Дніпрі та Кривому Розі реєструють нові випадки кору ледве не щодня.

Мер Жовтих Вод В. Абрамов занепокоєний ситуацією, адже випадки кору в місті вже траплялися як серед дітей, так і серед дорослих. Але  керівник Центру надання первинної медичної допомоги Юліан Проняєв заспокоює: «В місті епідситуація є цілком стабільною. За останні два тижні нових випадків захворюваності  на кір не зареєстровано. Щеплення проводяться, вакцина є в наявності. Ми вакцинуємо і доросле населення: особливо тих, хто в групі ризику: медпрацівників, педагогів. Не вакцинуються тільки діти з протипоказаннями. Трапляються і відмови батьків від щеплення, але ми ведемо роз’яснювальну роботу, наводимо приклади, намагаємось переконати в тому, що вакцинація — це єдиний спосіб перенести кір в легкій формі і зберегти життя».

Забезпечена жовтоводська лікарня і вакциною проти сказу. Адже жовтоводці продовжують страждати від собачих зубів.

Добавить комментарий

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar