Телекомпанія "Жовті Води" - Телекомпания "Желтые Воды" | Станьте патронатним вихователем — збережіть родину для дитини!

Станьте патронатним вихователем — збережіть родину для дитини!

Патронат над дитиною — це тимчасовий догляд, виховання та реабілітація дитини в сім’ї патронатного вихователя на період подолання дитиною, її батьками складних життєвих обставин.

Метою патронату над дитиною є забезпечення захисту прав дитини, яка через складні життєві обставини тимчасово не може проживати разом з батьками, надання їй та її сім’ї послуг, спрямованих на повернення у сім’ю відповідно до найкращих інтересів дитини.

Патронатним вихователем може бути громадянин України, який має досвід виховання дитини, відповідні житлові умови для надання послуг з догляду, виховання та реабілітації дитини у своєму помешканні.

Патронатному вихователю виплачується заробітна платау розмірі 5 прожиткових мінімумів для працездатних осіб на місяць та соціальна допомога на утримання дитини, розмір якої становить 2 прожиткових мінімуми для дітей відповідного віку на місяць; надається професійна підтримка фахівців соціальної сфери.

Патронатні вихователі пройдуть обов’язкове тренінгове навчання за рахунок бюджетних коштів.

За детальною інформацією щодо сімейного патронату звертайтесь за адресою :
м.Жовті Води
вул.Ціолковського 11
Центр соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді

 

Добавить комментарий

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar