Телекомпанія "Жовті Води" - Телекомпания "Желтые Воды" | Стартував конкурс з енергозбереження для ОСББ

Стартував конкурс з енергозбереження для ОСББ

Бажаєш утеплити стіни, відремонтувати міжпанельні шви у своєму будинку, модернізувати систему опалення, освітлення, вентиляції – тоді конкурс проектів з енергоефективності та енергозбереження для ОСББ та органів самоорганізації населення від обласної ради саме для тебе. Прийом заявок триває до 30 березня.

Уже декілька років поспіль обласна рада виділяє кошти на реалізацію проектів з енергоефективності та енергозбереження. Завдяки цьому люди можуть провести у своїх будинках украй необхідні заходи із заощадження енергоносіїв. Минулого року на участь у конкурсі надійшло 180 заявок. Серед переможців – і два жовтоводські ОСББ.

Цьогоріч обласна влада виділила на цей конкурс один мільйон гривень. Заявки приймаються до 30 березня.

За додатковою інформацією звертайтеся до відділу економічного та інвестиційного розвитку виконкому Жовтоводської міської ради (каб. 216, тел. 2-42-52, ел.адреса vesr_zhv@i.ua).

,

Добавить комментарий

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar