Телекомпанія "Жовті Води" - Телекомпания "Желтые Воды" | Світла пам’ять

Світла пам’ять


3 червня трагічно пішов з життя Олександр Сугак. Гарний товариш, батько та чоловік. Патріот своєї країни та добра порядна людина. Учасник Майдану від початку до його кінця та голова партії «Удар» в нашому місті. Сумна подія трапилась внаслідок ДТП в м. Дніпропетровську, коли Олександр виїжджав з СТО, а назустріч йому на великій швидкості виїхала «ŠKODA». У тяжкому стані Олександра Миколайовича було доставлено до лікарні ім. Мечнікова, де він за кілька годин помер. Прощання з Олександром Сугаком відбудеться 5 червня з 12 до 13 години у храмі Іоанна Хрестителя (в колишній СШ №9)

5 комментарии на “Світла пам’ять
  1. Саша»"» ты был НАСТОЯЩИМ»"» Очень жаль , что нельзя все изменить Это трагедия Родные, дай бог вам силы все пережить Скорбим вместе с вами

  2. Смерть забрала досвідчену та сповнену натхнення людину, патріота України який багато зробив для перемоги демократії в країні. Він мріяв про могутню Україну, незалежну та велику і багато, що зробив на цьому поприщі. Учасник усіх майданів, організатор громадського спротиву диктатурі у себе в місті, організатор Центру допомоги воїнам АТО та біженцям. Лідер великої команди однодумців, і просто чуйна людина.
    Криворізьке міське об’єднання патріотів України висловлює рідним, близьким, друзям і однодумцям співчуття з приводу тяжкої втрати.
    Життєвий шлях Олександра є яскравим прикладом величі людини, патріота та честі.
    Вічна пам’ять!

  3. Санечка.. ты навсегда останешься в нашей памяти с улыбкой… рано,очень рано ты ушел. Больно, очень больно..Помним, скорбим..

Добавить комментарий

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar