Телекомпанія "Жовті Води" - Телекомпания "Желтые Воды" | Тарифи на воду знову зростуть

Тарифи на воду знову зростуть

Стало відомо, що КП «Жовтоводський водоканал» планує підняти ціни на свої послуги. Зростання тарифу має відбутися вже у вересні – вода коштуватиме 35,8 грн. за куб.м.

Про зміну тарифу повідомила директор водоканалу Олена Харитонова під час оперативної наради. Інформація про наміри перегляду тарифу була опублікована в газеті «Жовтоводські Вісті» та на офіційному сайті підприємства.

Як йдеться в офіційному повідомленні КП «Жовтоводський водоканал», метою перегляду тарифів є приведення їх до економічно обгрунтованого рівня у зв’язку з ростом цін та тарифів на використовувані у виробництві матеріали, хім.реагенти та електроенергію.
Все це призвело до збиткової діяльності підприємства. На сьогодні рівень відшкодування фактичних витрат на послуги в середньому складає лише 80%. Якщо нові тарифи затвердять, тариф на централізоване водопостачання збільшиться з 13,27 грн до 17,86 грн з ПДВ за 1 куб. м, а на централізоване водовідведення — з 14,6 грн до 17,94 грн з ПДВ за 1 куб. м.

Проте, це ще не остаточні цифри. У понеділок Олена Харитонова повідомила нам, що майбутні тарифи ще будуть перераховуватися: «Друкували в газеті інформацію для обговорення, але на сьогодні вона не актуальна. Нині прийшли нові законодавчі зміни, які нам потрібно обробити».

Поки у водоканалі міркують, які складові включати у новий тариф, городянам варто налаштуватися на те, що з осені за воду доведеться платити більше.

,

Добавить комментарий

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar