Телекомпанія "Жовті Води" - Телекомпания "Желтые Воды" | Телекомпанію «Жовті Води» звинувачують

Телекомпанію «Жовті Води» звинувачують


Сьогодні було ранкова заява сайту «Имеется мнение» про те, що «п’ята колона» організувала мітинг проти комунальних тарифів. Одним із зачинщиків-організаторів є і директор ТК «Жовті Води» Богдан Коцупей. На жаль, це неправда. Так, телекомпанія «Жовті Води» та «Жовта річка» дали згоду ініціативній групі показувати по ТБ і в інтернеті оголошення про організацію мітінга, який ми підтримуємо, як і підтримуємо боротьбу жовтоводців за недопущення підвищення тарифів ЖКГ та інші проблеми.

Але цікавий факт: в статті Михайла Мурашкіна не фігурує директор ТК «Жовта річка» Валентина Яковлева, яка теж показувала оголошення про мітинг. Чому ж всі «лаврові вінки» дістаються нашому телеканалу? Так, вранці я, Наталя Коцупей, зателефонувала Михайлу Мурашкіну, автору цієї статті, він декілька раз кидав слухавку і не хотів говорити, але сказав, що ми організатори мітингу, зустрічались з Анатолієм Лелекою, Олександром Сугаком і Максимом Пікульським (не зустрічались, теж, на жаль, але мабуть треба було б, бо отримали б більше інформації).

Цікавим є, можливо, той факт, що весь час існування сайту «Мненіє» періодично поливають брудом Богдана Коцупея, так от що я Вам, шановні глядачі, напишу, скажімо так, відкриє завісу: колись, 8 років потому, ми просто відмовили в співпраці данному ресурсу з своїх власних причин, бо на це маємо право і впродовж восьми років розвиваємося самостіно на Ваших очах. Щодо співпраці з міською владою. Так, у всіх телекомпаній є договір на висвітлення роботи міської влади, але більше всих отримує коштів за репортажі Любов Сандрацька (ТРК «Степ», яка їх скандалами просто вигризала у попередніх міських голів, а з теперішнім у них повне розуміння), а телеканали «Жовті Води» та «Жовта річка» до цього ставляться спокійно, адже ми працюємо не для того, щоб заробляти на владі. Звідси і різниця в репортажах всіх трьох телеканалів.

Іду далі. Нас часто запитують, чи нова міська влада тисне на нас? Так. Це було і коли жовтоводці боролися з супермаркетом, і перед мітингом. Тиск, дзвінки, погрози — все це має місце, при чому на всіх рівнях, про які тільки можливо здогадатися міському голові, його заступникам. І не тільки на наш телеканал. Особисто мене не дуже вразило, що Михайло Мурашкін, як і телеканал «Степ» відмовились показувати оголошення про мітинг, який організували жовтоводці. Можливо він дасть результат і будут реформи, зміни на краще. Звичайно, тепер знову «злива бруду» направиться в нашу адресу з даного сайту.

Але цікаво, що цього року нагороду від губернатора Ігоря Коломойського отримав серез наших ЗМІ тільки Богдан Коцупей. Теж не складується у образ «ворога народа».

А будуть нові вибори міського голови і люди самі зроблять свій вибір. А про нашу підтримку кандидатів, я напишу всім, що за час виборчої агітації ми маємо право показувати лише тих кандидатів, які до нас офіційно звернулися, інших, як би вони нам не подобадис я, ми не можемо просто так показувати. До речі, я особисто після того,як почала працювати на телебаченні, перестала ходити на вибори і голосувати, бо бачу всі моменти, які проходять під час агітації і під кінець цієї агітації, я перестаю вірити всім. Можливо це неправильно, але так і є.

З повагою до Вас, дорогі читачі та глядачі,
Наталя Коцупей,
редактор приватного підприємства «Телекомпанія «Жовті Води»

P.S. А коментар Богдана Коцупея, коли він прочитав статтю Мурашкіна взагалі був такий: «Чого я маю перейматися, якщо одне маленьке гімно давить велика жаба?»

онлайн займ на киви без отказа https://rsb24.ru/loans-to-qiwi/
18 комментарии на “Телекомпанію «Жовті Води» звинувачують
  1. может кто то у власти или около власти забыл,что настоящие СМИ — только реальное положение вещей.А выводы каждый сам сделает.Не переживайте Коцупеи,немного негатива не повредит.Новости надо узнавать с нескольких источников,тогда есть надежда узнать правду.

  2. к власти пришли люди которые хотели жить как ихние предшественники а народ и ваше тв их заставляет шевелиться как все заваулировать свои сделки ведь они считают что все в городе для них в том числе и мы желтоводцы

Добавить комментарий

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar