Телекомпанія "Жовті Води" - Телекомпания "Желтые Воды" | Темрява ­- друг молоді чи результат крадіжок?

Темрява ­- друг молоді чи результат крадіжок?

Куди поділось освітлення вул. Хмельницького?

Нічними вулицями гуляти романтично, коли хоч трохи освітлюється тротуар. А що ж романтичного в тому, що зривають кришки люків, ріжуть провода, трощать вікна перших поверхів, падають у відкриті люки, калічать ноги, влаштовують бійки під вікнами- і все це через темряву.

Вже майже півроку на бульварі Хмельницького від першої школи і до площі Миру немає вуличного освітлення. Жодний ліхтарик навіть не миготить уночі.

Жителі цього кварталу щодня чекають аварійну службу або ж працівників електромереж, які неодмінно виправлять це непорозуміння. Та вже 5 місяців їх очікування марні.

В колцентрі з експлуатації та обслуговування електричних мереж повідомили, що проблема така відома, але звертатися треба до служби, яка обслуговує зовнішню лінію освітлення.

У відділі ЖКГ міськвиконкому не заперечують, що проблема з вуличним освітленням в місті існує, а тим паче на вул. Хмельницького: і з проводами, і з ліхтарями, і взагалі треба робити повне обстеження самої лінії. Не заперечують, що відновлення освітлення на цьому об’єкті в планах, але терміни озвучити чітко ніхто не може. Можливо доведеться почекати тиждень, а можливо місяць. Припускають, що письмове звернення мешканців кварталу прискорить роботи по відновленню освітлення.

 

,
Один комментарий на “Темрява ­- друг молоді чи результат крадіжок?
  1. Хмельницкая почти вся без освещения. И не один год.
    Я уже оставлял обращение через горячую линию, еще в 2015 году. Получил ответ, за подписью Абрамова В.В., что было запланировано 200 тис.грн. на восстановление освещения в 2016 году. Но на дворе конец 2018 года, а освещения так и нет, и непонятно куда ушли деньги.

Добавить комментарий

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar