Телекомпанія "Жовті Води" - Телекомпания "Желтые Воды" | Тепло в борг

Тепло в борг

Майже десять тисяч домогосподарств міста ігнорують платежі за послуги теплопостачання. У кожної родини свої причини не сплачувати за тепло вчасно, та переважно це – нестача коштів. В свою чергу, Тепломережа ще плекає надію стягнути з боржників ці кошти, щоб було чим розрахуватися за газ. Але не завжди це вдається. Директор підприємства Сергій Донченко повідомляє, що позови до суду на боржників залишаються, як правило, без розгляду.

На думку  міського голови Володимира Абрамова, потрібно діяти більш рішуче. «Я вважаю, що треба приймати конкретні міри. Такі суми боргу збирати не припустимо. Ви даєте послугу, за неї треба платити. Хто цього не розуміє — робіть рейди, примушуйте боржників через суд платити гроші за спожите тепло. Тоді і боргів по заробітній платі зможете уникнути».

В першу чергу,мова йде про тих городян, які в змозі сплатити комунальні послуги, але «забувають» це зробити, або не вважають за потрібне.

5 комментарии на “Тепло в борг
  1. а как платить ,если пенсия меньше чем коммуналка и субсидию не дали , первый год такое, раньше не когда не было долгов.

  2. пенсия 1800 грн, в субсидии отказали, потому что женат, а жена живет в другом городе с другим, а вся коммуналка выходит где то в 2000 грн, и как мне платить? жили плохо,но чтоб так еще такого не было за всю независемость нашей страны.

      • умнее не чего не придумал? пол страны развелось уже. И не все так просто как ты думаешь, все через суд нужно делать, делить квартиру и т д, все это затраты большие.

Добавить комментарий

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar