Телекомпанія "Жовті Води" - Телекомпания "Желтые Воды" | Торговий дім «Добробут» подарує обладнання

Торговий дім «Добробут» подарує обладнання

Як повідомив підприємець Ігор Затинацький, після переобладнання хлібозаводу та інших об’єктів Торгового дому «Добробут», залишилася значна кількість обладнання та матеріалів, які не використовуються в процесі виробництва, але стан їх досить добрий аби використовувати в подальшому.
- Ми обладнуємо наше виробництво надсучасним обладнанням, а прилади, що використовувалися, знаходяться ще в доброму стані. Це печі для випікання хлібобулочних виробів, холодильники і таке інше, — розповідає Ігор Затинацький. – Все це обладнання може бути використане у школах, дитсадках та інших бюджетних установах міста. Тому ми пропонуємо аби місто прийняло від «Добробуту» таку допомогу.
Крім того, Ігор Затинацький повідомив про наміри передати ще й деякі будівельні матеріали, наприклад скло, яке залишилося після встановлення на об’єктах «Добробуту» склопакетів.

Добавить комментарий

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar