Телекомпанія "Жовті Води" - Телекомпания "Желтые Воды" | Торговий дім «Добробут» продовжує озеленення міста

Торговий дім «Добробут» продовжує озеленення міста


Вже найближчим часом зелені насадження нашого міста поповняться молодими берізками. Про це повідомили в управлінні житлово-комунального господарства. Торговий дім «Добробут» на чолі з підприємцем Ігорем Затинацьким закупив 1000 саджанців та передав їх на благодійній основі до комунального господарства міста. Дерева надійшли з питомника, мають сертифікат якості та оброблені від шкідників та хвороб. Деревця обійшлися підприємцю в чималеньку суму – 22 тисячі гривень.

– Гроші – це не головне, – говорить Ігор Затинацький. – Головне – щоб ці берізки радували своїм виглядом наших жовтоводців. Я дуже радію, коли бачу у скверах, які ми обладнали навколо наших кафе, молодих мамочок з дітьми, людей старшого покоління, що із задоволенням прогулюються серед висаджених нами декоративних дерев.

Як відомо, вже не вперше в місті висаджуються березки, надані «Добробутом». Навесні було закладено алею в Парку Слави між пам’ятником героям Великої Вітчизняної війни та меморіалом афганцям та чорнобильцям. Ігор Анатолійович розповів, що деревця дуже добре приживаються – близько 90 відсотків саджанців вкоренилися на новому місці.

– Саме зараз час висаджувати деревця, – говорить підприємець. – І зараз управління ЖКГ разом із ВЖРЕО вирішать, де їх необхідно висадити першочергово. Наскільки мені відомо, до висадки планується залучати активну молодь міста. А ті деревця, що не встигнуть висадити до морозів, буде прикопано на території міського зеленого господарства та буде висаджено вже навесні.

Ігор Затинацький дуже сподівається, що дане починання піде на користь мешканцям міста і молоді деревця дуже скоро замінять старі, часто вже аварійні дерева, у дворах та на вулицях нашого квітучого міста.