Телекомпанія "Жовті Води" - Телекомпания "Желтые Воды" | Три дні стабільності гарантують початок сезону опалення

Три дні стабільності гарантують початок сезону опалення

Опалювальний сезон вже мусив би стартувати, та погода ще радує останніми теплими днями, і, бажано, щоб вони затягнулися надовше, адже, як повідомляє керівництво тепломереж, договір з НАК » Нафтогаз України» на опалювальний сезон 2018- 2019 р.р. ще не заключили, але це справа часу, — пояснює Сергій Донченко: «Нафтогаз України» прислав нам договір на 26 вересня. Але трохи пізніше з’ явилося повідомлення про подорожчання газу. Тому на сьогоднішній день ми чекаємо нового договору з новими цінами на газ від НАК «Нафтогаз України».

Оплата населення за останній опалювальний сезон складає 89%. На оперативній нараді міський голова Володимир Абрамов наголосив на обов’ язкових проплатах за тепло і тут же зазначив: «Якщо температура +8 протримається стабільною не менше трьох днів, сезон опалення можна буде розпочинати, хоча, дивлячись по прогнозам, в листопаді знову очікується підвищення температури повітря до + 17. Тому будемо слідкувати за погодою і поступово «прокачувати» воду в батареях, щоб уникнути масових поривів».

,

Добавить комментарий

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar