Телекомпанія "Жовті Води" - Телекомпания "Желтые Воды" | Твій голос – твоє майбутнє

Твій голос – твоє майбутнє

«Не піду голосувати, мій голос нічого не змінить», – здебільшого, саме ці слова ми чуємо від молоді, коли йдеться про вибори. Причини можуть бути різними: від бюрократичних перепон до загальної політичної інертності. Тож аби активізувати та залучити молодь Жовтих Вод до участі в прийдешніх виборах, підвищити рівень її обізнаності у виборчому праві й можливостях громадян, 4 квітня у виконкомі міської ради відбувся одноденний тренінг. Захід зібрав близько 30 осіб.

Як пояснила голова ГО «Ти потрібен Україні» Лілія Вірьовкіна, протягом лютого-листопада 2019 року на території Дніпропетровської області відбувається реалізація соціального проекту «Твій голос вирішить усе!». Його мета – підвищити рівень політичної активності молоді у демократичних процесах, зокрема, участі у виборах. Проект впроваджується громадською організацією, головою якої вона є, за підтримки управління молоді та спорту Дніпропетровської облдержадміністрації та сприяння Посольства США в Україні.

«Відповідно до результатів соціологічних опитувань, лише третина української молоді бере участь у виборах. Здебільшого, хлопці та дівчата просто не розуміють важливості своєї участі у голосуванні, – розповіла Л.Вірьовкіна. – Молодь має навчитися робити вибір та нести за нього відповідальність, розуміти повноваження кожного державного органу. Адже сьогодні саме вони відіграють важливу роль у розвитку нашої країни».

Голова громадської організації розповіла, що вищезазначений проект складається з двох етапів. Перший – проведення одноденних тренінгів, під час яких молоді в ігровій формі буде роз’яснено значення виборів у функціонуванні держави. Другий етап – творчий. Ініціативні групи, які будуть сформовані під час проведення одноденних тренінгів, повинні підготувати будь-яку роботу щодо важливості участі громадян у виборах.

Це можуть бути мотиваційні відеоролики, флешмоби, малюнки, карикатури, цікаві фотографії тощо. Всі матеріали будуть розміщені на сторінці ГО «Ти потрібен Україні» у мережі Facebook. Команди-переможці отримають приємні подарунки та запрошення до участі у програмі на одному із обласних телеканалів. Однак, пані Лілія зазначила, що всі роботи мають бути аполітичними та не асоціюватися з політичними партіями та діячами. У разі виявлення порушень, у публікації даної роботи буде відмовлено.

«Під час тренінгів ми не обговорюємо та не оцінюємо роботу жодного діючого політика, партії чи фракції. Учасники заходу спілкуються та взаємодіють між собою за принципом «рівний-рівному», – пояснила Лілія Вірьовкіна. – Всі ігри (вправи) базуються на положеннях Конституції України, Закону України «Про місцеве самоврядування», деяких нормативних та підзаконних актів».

Протягом заходу молодь міста спробувала себе у ролі Президента України та його адміністрації, Верховної Ради, міського голови та команди містобудівників. Усі учасники тренінгу одноголосно відзначили, що проект допоміг їм розібратися в повноваженнях державних органів, сформувати власне розуміння державотворчих процесів та усвідомити важливість участі у виборах.

За матеріалами офіційного сайту Жовтоводської міської ради

Добавить комментарий

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar