Телекомпанія "Жовті Води" - Телекомпания "Желтые Воды" | Тюремні пекарі:у Жовтих Водах невідомі намагалися перекинути на територію колонії 5 кг дріжджів

Тюремні пекарі:у Жовтих Водах невідомі намагалися перекинути на територію колонії 5 кг дріжджів

У Жовтих Водах було затримано трьох чоловіків, які намагалися перекинути на територію виправного закладу 5 кілограмів дріжджів. Про це повідомляє видання Дніпроград із посиланням на прес-службу Жовтоводської виправної колонії №26.

Повідомляється, що «кур’єрів» було затримано поблизу периметру колонії, коли її співробітники здійснювали патрулювання. У невідомих осіб було виявлено 16 пакунків обгорнуті клейкою стрічкою з невідомим вмістом. Згодом, під час огляду виявилося, що у пакунках знаходилося 5 кілограмів дріжджів.

Наразі проводиться подальша перевірка по факту затримання зазначених громадян та можливої доставки до державної установи «Жовтоводська виправна колонія (№26)» заборонених речей.

Відомо, що засудженими дріжджі використовуються не для приготування хлібобулочних товарів, а для виготовлення бражки з вмістом алкоголю. Існують свідчення, що в деяких українських колоніях ув’язненим навіть вдавалося налагоджувати виготовлення самогону з такої бражки.

 

Добавить комментарий

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar