Телекомпанія "Жовті Води" - Телекомпания "Желтые Воды" | У Дніпрі пройде виставка весільної моди трьох сторіч

У Дніпрі пройде виставка весільної моди трьох сторіч

Історичний музей ім.Яворницького та музей «Машини часу» проведуть спільну виставку моди «Весільний вернісаж». Городяни побачать старовинне й сучасне вбрання, дізнаються про традиції укладання шлюбу. Про це розповіли в управлінні культури, національностей і релігій ДніпроОДА.
«Гості нашої виставки побачать весільні головні убори та аксесуари, якими прикрашали себе наречені у 19 та 20 сторіччях. Також будуть і сучасні сукні», — зазначили в Дніпропетровському історичному музеї ім.Яворницького.

«Весільний вернісаж» відбудеться і в музеї «Машини часу». Організатори акцентують увагу на весільних кортежах та автомобілях, на яких їздили до РАГСів у 20 сторіччі.

«У нас будуть стояти прикрашеними по-весільному три автомобілі: «Москвич» п’ятдесятих, «Волга» сімдесятих та «Чайка» вісімдесятих років. Відвідувачі побачать подарунки, які прийнято було вручати молодятам на весілля. Зустрічати гостей будуть короваєм, посипатимуть зерном і монетами», — розповів директор музею «Машини часу» Михайло Прудников.
Виставка відкриється 14 лютого – у День всіх закоханих. Адреса історичного музею – пр.Д.Яворницького, 16, музею «Машини часу» — вул.Мандриківська, 44.

Добавить комментарий

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar