Телекомпанія "Жовті Води" - Телекомпания "Желтые Воды" | У Кривому Розі з’явиться онколологічна клініка європейського зразка!

У Кривому Розі з’явиться онколологічна клініка європейського зразка!

5 жовтня у Кривому Розі відбулося підписання Меморандуму між Дніпропетровською обласною радою, Дніпропетровською ОДА, Криворізькою міською радою, Комунальним підприємством «Криворізький онкологічний диспансер», Комітетом з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування Верховної Ради України та Публічним Акціонерним Товариством «АРСЕЛОРМІТТАЛ КРИВИЙ РІГ».
Сторони підписали домовленність про будівництво сучасної онкоклініки у Кривому Розі.
Ініціатива фінансуватиметься Товариством «АРСЕЛОРМІТТАЛ КРИВИЙ РІГ» в рамках соціальної діяльності підприємтва.
Нова клініка допомагатиме тисячам жителів Дніпропетровщини, адже саме до обласного онкоцентру звертаються мешканці околишніх районів, сіл та селищ.
Лише в цьому році — близько тисячі паціентів з онкологічними захворюваннями.
 «АРСЕЛОРМІТТАЛ КРИВИЙ РІГ» і раніше вкладало кошти на роботу онкодиспансеру . У минулому році — 6,5 млн грн на придбання сучасного обладнання.
Втім, як впевнений голова облради Гліб Пригунов, будівництво клініки — це важлива ініціатива, яка все ж не звільнює підприємство від його обов‘язків — виконання заходів, зазначених в екологічній стратегії області:
«Саме шкідливі викиди заводів роблять нас не тільки промислово-розвинутим регіоном, але й, як логічний наслідок, забруднюють навколишнє середовище.
Краще не псувати, ніж потім виправляти. Я притримуюсь позиції, що підприємства-забруднювачі мають зробити своє виробництво безпечним, а не компенсувати свій негативний вплив на екологію! Втім, нам вдалося все ж досягти домовленості, з підтримкою і центральної влади, і керівництва міста.
І нова онкоклініка — це дійсно серйозний крок назустріч нам. Сподіваюсь, так продовжиться і надалі!».
Один комментарий на “У Кривому Розі з’явиться онколологічна клініка європейського зразка!

Добавить комментарий

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar