Телекомпанія "Жовті Води" - Телекомпания "Желтые Воды" | У продовження теми про петиції до міської влади

У продовження теми про петиції до міської влади

Як ми вже повідомляли, цього року в місті запрацювала система електронних петицій. Даний проект започатковано в рамках програми «Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади», що фінансується Швейцарською Конфедерацією та виконується Фондом Східна Європа, Фондом InnovaBridge у партнерстві з Державним агентством з питань електронного врядування. На сьогоднішній день у проекті беруть участь 120 територіальних громад України, у тому числі й Жовті Води.
З якими ж петиціями звертаються жовтоводці до міської влади?
В попередньому матеріалі ви могли ознайомитися з петицією щодо п’єдесталу пам’ятника Леніну. Крім цієї пропозиції наразі в процесі збору підписів ще дві: «Запустити світлофор на перехресті Бульвару Свободи та вулиці Кропоткіна» та «Міська позика на поліпшення житлово-побутових умов». Перша вже набрала 58 голосів (із ста необхідних) і станом на 23 листопада їй залишається 21 день. Петиція «Міська позика», хоча й виглядає цікавою, набрала лише 27 голосів, а термін збору підписів спливає за 3 дні.
Про ці проекти докладніше (мовою оригіналу):
Петиція «Городская ссуда на улучшение жилищно-бытовых условий»
Предлагаем рассмотреть и разработать Положение о выделении возвратной беспроцентной ссуды (целевой) на улучшение жилищно-бытовых условий желтоводцев.
В связи с ухудшением ситуации с отоплением и необходимости у горожан в срочном порядке устанавливать в своих квартирах автономное отопление – возникла острая необходимость в крупной сумме денег практически у 80 % жителей многоквартирных домов.
50 000 грн. вполне достаточно, для установки в квартире даже газового автономного отопления. Электрическое значительно дешевле и проще, но не у всех есть деньги даже на него.
Если изыскать 1 000 000 грн. то можно выделить 20 чел. ссуды до 50 000 грн. ориентировочно на 100 платежей. Каждый месяц эти 20 чел. будут возвращать по 500 грн. Каждый. Итого: 20*500=100 000 грн. То есть, каждый месяц возникает возможность дать ссуду до 50 000 грн. еще 2 чел.
Так как средства возвратные, город ничего не теряет. Можно даже не давать деньги людям на руки, а оплачивать счета на автономное оборудование, изготовление проектной документации и прочее безналом.
Предлагаем выдавать подобные ссуды не только на автономное отопление, а также на ремонтные и строительные работы желтоводцам, желающим улучшить свои бытовые условие, установку энергоэффективных систем и элементов.
Автор: Політична Партія « Спільна Дія»
Дата початку збору підписів: 27 жовтня 2016 р.
До кінця збору підписів залишилось: 3 дні (станом на 23 листопада).

Петиція «Запустить светофор на перекрестке Бульвар Свободы и Кропоткина»
Прошу рассмотреть вопрос о запуске светофоров на перекрёстке Бульвар Свободы и Кропоткина.Они там установлены уже как полтора года и не работают. Пешеходам перейти дорогу в час пик практически невозможно, никто не останавливается. Запустите их в работу или уберите вообще.
Автор: Черномор Евген Володимирович
Дата початку збору підписів: 14 листопада 2016 р.
До кінця збору підписів залишилось: 21 день

Дані петиції знаходяться в стані збору підписів, а є вже й такі, що отримали відповідь та навіть вирішення.
Про найпершу з петицій ми писали в одному із попередніх номерів газети – про приведення до ладу будівлі колишнього кінотеатру «Супутник».

Також серед петицій, що вже набрали необхідну кількість голосів та отримали відповіді від міського голови наступні:

Петиція «Вирішення питання псування комунальними службами благоустрою міста»
Шановні жовтоводці!
Мабуть всі погодяться, що приємніше жити в чистому та охайному місті, затишніше коли навколо багато дерев та квітів а ходити зручніше по асфальтованих та освітленних тротуарах. Нажаль, на данний момент, наше місто не може похвалитись чистотою, багато вулиць досі без нічного освітлення і, мабуть, більшість тротуарів мають наслідки ремонту підземних комунікацій.
Комунальні служби зазвичай швидко ліквідовують аварії але після ремонту комунальники залишають розкурочені дороги, тротуари, газони, елементи благоустрою, бруд та, іноді, зламані дерева. Зважаючи на підвищення тарифів на комунальні послуги, вважаю що жовтоводці мають повне моральне право вимагати покращення послуг, що надаються.
Тож пропоную:
1. Зобов’язати комунальні служби ліквідовувати наслідки аварій підземних комунікацій та відновлювати дорожнє покриття, тротуари, газони, інші елементи благоустрою після ремонту підземних комунікацій;
2. Встановити стислі терміни виконання данних заходів;
3. Забезпечити контроль за виконанням відновлювальних робіт;
4. Встановити відповідальність начальників комунальних підприємств за невиконання зобов’язань у встановлений термін.
Прошу всіх небайдужих підтримати мою петицію щодо покращення роботи комунальних підприємств нашого міста!
Автор: Поліщук Дмитро Васильович
Відповідь:
«Розглянувши електронну петицію, повідомляю наступне.
Рішенням Жовтоводської міської ради від 29.10.14 року №1840-53/VI «Про внесення змін до рішення Жовтоводської міської ради від 29.12.2009 року №1103-52/V «Про затвердження «Правил благоустрою міста Жовті Води» затверджений Порядок проведення земельних, будівельних, дорожніх робіт з благоустрою на території міста. Даний порядок є обов’язковим для застосування всіма суб’єктами, незалежно від форм власності та фізичними особами.
Контроль за станом асфальтобетонного покриття (відмостки, тротуари, під’їзні шляхи) здійснює КП ВЖРЕО.
Підрядні організації несуть відповідальність за якість робіт по відновленню благоустрою протягом року і в разі необхідності на протязі 10 днів вживають заходів для ліквідації наслідків неякісного поновлення.
Начальник Управління ЖКГ Жовтоводської міської ради В.В. Горбай»

Петиція «Відремонтувати основні тротуари міста»
В Жовтих Водах окрім автомобільних доріг, в жахливому стані перебувають і тротуари. Дістатися роботи, сходити в магазин або вийти на прогулянку з малими дітьми — стало в місті практично випробуванням. Люди змушені ризикувати своїм здоров’ям оминаючи суцільні ями виходячи навіть на проїжджу частину. Зокрема це стосується тротуарів на таких основних вулицях: Козацької Слави (50 років ВЛКСМ), Кропоткіна, 8-го Березня, Франка, Бульвар Свободи (Петровського), Ярослава Мудрого (Дзержинського).
Прошу міську владу звернути свою увагу на дану проблему та нарешті подумати про простих людей, для яких основним видом пересування є власні ноги чи інвалідні візки. Відремонтуйте тротуари, зробіть їх безпечними та комфортними, не забуваючи про облаштування їх пандусами.
Автор: Слуцька Олександра Сергіївна
Дата початку збору підписів: 7 жовтня 2016 р.
Відповідь:
«Шановна Олександра Сергіївна! У відповідь на Вашу петицію, начальник Управління житлово-комунального господарства, капітального будівництва, комунальної власності та регулювання земельних відносин Жовтоводської міської ради Горбай В.В. повідомила, що при формуванні видатків бюджету міста Жовті Води на 2017 рік на розгляд профільних депутатських комісій буде винесено питання щодо фінансування заходів з проведення робіт з капітального ремонту пішохідних доріжок м. Жовті Води по Програмі ремонту, реконструкції автомобільних доріг та пішохідних доріжок м. Жовті Води на 2017 рік».

Ще одна цікава петиція щодо ремонту вулиці Ярослава Мудрого, який наразі й відбувається (дивіться фото нижче)

Петиція «Капитальный ремонт дороги по ул. Ярослава Мудрого (ул. Дзержинского)»
Просим рассмотреть возможность для проведения капитального ремонта асфальтного покрытия по улице Ярослава Мудрого (бывшая ул. Дзержинского). Дорожное покрытие находится в неудовлетворительном состоянии. Передвигаться на автомобиле по данной дороге уже не безопасно как для самого транспортного средства, так и для человеческой жизни (объезжая ямы приходится совершать небезопасные маневры на дороге, часто выезжая на полосу встречного движения). Движение автомобилей по данной улице достаточно высокое, т.к. дорога проходит через самый густонаселенный жилой массив в городе. По данной улице осуществляется въезд на территорию детской поликлиники и роддома. Также на ней расположены многочисленные заведения общественного питания, магазины, рынок, аптеки, детский сад, крупная автостоянка и другие объекты общественного пользования.
Автор: Ворон Валентин Валерійович
Дата початку збору підписів: 12 вересня 2016 р.
Відповідь:
«Шановний Валентине Валерійовичу!
У відповідь на вашу петицію від 12.09.2016р. щодо капітального ремонту дороги по вул. Ярослава Мудрого повідомляю, що нам зрозуміла ваша занепокоєність незадовільним станом асфальтного покриття цієї дороги. Питання проведення капітального ремонту цієї вулиці неодноразово обговорювалось на місцевому та обласному рівні.
Відповідно до розпорядження голови Дніпропетровської облдержадміністрації від 26.01.2016р. № Р-30/0/3-16 «Про розподіл коштів на 2016 рік по галузях виробничої сфери» передбачені видатки на виконання капітального ремонту по вул. Ярослава Мудрого в розмірі 1 150 000,00 грн. Програмою ремонту, реконструкції автомобільних доріг та пішохідних доріжок м. Жовті Води на 2016 рік передбачено співфінансування на виконання капітального ремонту дороги по вул. Ярослава Мудрого в розмірі 226 380,00 грн.»

Один комментарий на “У продовження теми про петиції до міської влади

Добавить комментарий

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar