Телекомпанія "Жовті Води" - Телекомпания "Желтые Воды" | У Жовтих Водах припинили діяльність нелегального автогазозаправного пункту

У Жовтих Водах припинили діяльність нелегального автогазозаправного пункту

Правоохоронці Дніпропетровщини виявили факт самовільного зайняття земельної ділянки по вулиці Під’їзній, на якій працювала автомобільна газозаправна станція без відповідних дозвільних документів.

Нелегальна газова заправна станція складається з цистерни (резервуар для газу) та заправочної колонки. У особи, яка займалася реалізацією та продажем газового пального, будь-які дозвільні та правовстановлюючі документи на земельну ділянку та газову заправну станцію були відсутні, експлуатація станції проводилася з порушенням державних норм, заправка автомобілів газом здійснювалася без відповідних дозвільних документів, в тому числі ліцензій та сертифікатів. Крім того, встановлені численні порушення чинного законодавства щодо дотримання умов праці та безпеки.

Наразі нелегальну діяльність ГЗС припинено, накладено арешт на газову заправну станцію та газоподібну речовину, що в ній міститься, масою понад 5 т. Вживаються заходи щодо встановлення осіб, причетних до скоєння злочину.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні триває. Процесуальне керівництво здійснюється Жовтоводською місцевою прокуратурою.

За матеріалами прес-служби прокуратури Дніпропетровської області

 

Один комментарий на “У Жовтих Водах припинили діяльність нелегального автогазозаправного пункту
  1. Так я 5-го числа выезжала из города и газовый блок
    опять появился на том же месте!!!
    Пора открывать дела на прокуратуру и полицию!!!
    Журналисты, сфоткайте и покажите «як прокуратура припинили» только на бумаге!!!

Добавить комментарий

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar