Телекомпанія "Жовті Води" - Телекомпания "Желтые Воды" | У ЖОВТИХ ВОДАХ В ХОДІ САНКЦІОНОВАНИХ ОБШУКІВ ПОЛІЦЕЙСЬКІ ВИЛУЧИЛИ РІЗНОМАНІТНІ НАРКОТИКИ НА СУМУ 190 ТИС. ГРИВЕНЬ

У ЖОВТИХ ВОДАХ В ХОДІ САНКЦІОНОВАНИХ ОБШУКІВ ПОЛІЦЕЙСЬКІ ВИЛУЧИЛИ РІЗНОМАНІТНІ НАРКОТИКИ НА СУМУ 190 ТИС. ГРИВЕНЬ

Загалом за місцями мешкання наркозбувачів правоохоронці провели 7 санкціонованих обшуків.

В результаті вони вилучили 1, 4 кг марихуани, 160 мл опію ацетильованого, 16 мл опію екстракційного, 220 мл ангідриду оцтової кислоти, 150 мл метамфетаміну у пластиковій пляшці та 200 пігулок лікарського засобу «Ефіна».

Обшуки провели співробітники управління протидії наркозлочинності та слідчі, за участю працівників полку поліції особливого призначення у рамках відкритого за ч. 2 ст. 307 Кримінального кодексу України (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів).

Загалом за цінами «чорного ринку» вартість вилучених наркотичних засобів та психотропних речовин складає близько 190 тис. гривень. Всі наркотичні засоби вилучили і відправили на експертизу.

У зберіганні наркотиків підозрюються 4 жителя м. Жовті Води, з них 3 вже були раніше засудженими. Один з чоловіків менше року тому звільнився з місць позбавлення волі. Наразі його затримано в порядку ст. 208 КПКУ. Щодо інших рішення про обрання запобіжного заходу ще не прийнято.

Дії затриманих підпадають під 3 статті кримінального кодексу України – 307, 309 та 311.

За матеріалами обласного управління Національної поліції

Добавить комментарий

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar