Телекомпанія "Жовті Води" - Телекомпания "Желтые Воды" | У Жовтих Водах відбулися військово-польові збори

У Жовтих Водах відбулися військово-польові збори

У рамках змагань із військово-прикладного багатоборства 25 та 26 квітня на базі СШ №8 відбулися весняні польові збори команд учнів старших класів та вищих навчальних закладів міста.

Захід розпочався з урочистої частини, під час якої до майбутніх захисників Вітчизни із вітальною промовою звернувся начальник відділення офіцерів запасу і кадрів Жовтоводського міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки Сергій Багонський.

Окрім того, хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять полеглих у боях на Сході України воїнів АТО.

Як розповіла Олена Лауда, начальник відділу молоді і спорту виконкому міської ради, цьогорічні змагання відбулися дещо в іншій формі. Так, одноденні традиційні весняні багатоборства, присвячені Дню Перемоги, які раніше проходили на території Спортивно-оздоровчого комплексу, було вирішено провести у форматі військово-польових зборів. Адже, за її словами, організація у місті саме таких спортивних заходів сприяє кращій підготовці юнаків до служби у Збройних силах України, підвищує рівень військово-патріотичного виховання молоді тощо.

О.Лауда повідомила, що організаторами польових зборів є виконавчий комітет Жовтоводської міської ради, головним чином – відділ взаємодії з правоохоронними органами, цивільного захисту та оборонної роботи, відділ молоді і спорту. Також неабияку допомогу у підготовці та проведенні змагань надали відділ освіти, КЗЗСО №8, ДЮСШ, Жовтоводська автошкола, Жовтоводська міська організація Товариства сприяння обороні України, громадські організації «Афган», «Козацький полк «Жовтоводський» та «СУВІАТО».

Начальник відділу розповіла, що у багатоборствах узяли участь старшокласники КЗЗСО №3, КЗЗСО №8, КЗЗСО «Перспектива», ліцею та гімназії, студенти Жовтоводського промислового коледжу. Змагання проходили з таких видів спорту: стройова підготовка (вишкіл); смуга перешкод; стрільба із пневматичної зброї; метання гранати (для дівчат – м’ячика); біг (юнаки – 100 м, дівчата – 60 м); підтягування на перекладині (для дівчат – віджимання від снаряда); стрибки з місця; перетягування канату.

За підсумками військово-польових зборів призові місця посіли такі команди: на І місці – ліцей; на ІІ місці – гімназія, на ІІІ місці – КЗЗСО «Перспектива».

За інформацією офіційного сайту Жовтоводської міської ради

Добавить комментарий

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar