Телекомпанія "Жовті Води" - Телекомпания "Желтые Воды" | У Жовтих Водах збиратимуть джерела іонізуючого випромінювання
5 комментарии на “У Жовтих Водах збиратимуть джерела іонізуючого випромінювання
    • ЖОРА, 16 березня у вашому місті працюватиме спеціальна радіологічна лабораторія нашого проекту. Якщо у вас є предмети з ознаками радіоактивності, настійно рекомендую не пиляти його, а повідомити нашим експертам, які приїдуть і безкоштовно перевірять. Якщо предмет дійсно радіоактивний — його утилізують спеціальні служби. Ви за цей «розпил» нічого не заплатите, навпаки матимете чистий спокій що техногенне випромінювання не вбиває вас чи ваших близьких. Тому з нетерпінням чекаємо вас на центральній площі Жовтих Вод 16 березня із 10.00 ранку.

  1. Виталик , Вашим комментом , помимо появления в ЖВ, Вы реально сообщили властям Жёлтых Вод, что их соответствующие службы не работают по этому вопросу. т.е., не выполняют свои обязанности. А «предметы с ознаками радиоактивности» (цит.)- фраза для лохов, так как Вам придётся сгрести в утилизацию всю территорию г. Жёлтые Воды. Флаг в руки.

    • Жора, вашу енергію та в мирне русло! 16 вересня із 10.00 На Ярослава Мудрого 14!4 працюватиме наша лабораторія. Якщо ви вважаєте, що вам є щось сказати або показати — то приходьте, робіть заявку, підїдемо перевіримо, поговормо. Бо ми ж не вітер ганяємо, на відміну від вас!

      • Мне , вот , интересно, много Вы «наганяли» лапши лохам ? Фотоотчётик предоставите, чтобы было видно » результат «?)

Добавить комментарий

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar