Телекомпанія "Жовті Води" - Телекомпания "Желтые Воды" | Smarty City : У Жовтих Водах з’явилася Відкрита карта

Smarty City : У Жовтих Водах з’явилася Відкрита карта

Радник губернатора Дніпропетровщини Юрій Голік на своїй сторінці в Фейсбук розповів, що кілька міст області почали наносити інформацію про діяльність міста на нову Відкриту Карту, створену на прикладі Відкритої карти Дніпра.  Свої відкриті карти вже створили 6 міст Дніпропетровської області.


Основні функції Відкритої карти:
Місто може наносити і відображати свою інформацію зручно і візуалізувати на основі Google Maps
Жителі можуть наносити інформацію, завдяки якій місто отримує оперативну інформацію про те, що відбувається в місті (нові МАФи, рекламні споруди і т.д.)
Жителі можуть подати скарги на установи та їх діяльність — наприклад інформацію можна відзначити через мобільний пристрій або ПК. З мобільного телефону також додається геолокація і можна завантажити фотографію.
Рішення було спочатку розроблено членом Dnipro IT Community дніпровським підприємством Dinarys Dinarys для Міськради Дніпра і подальші доопрацювання проводяться за допомогою волонтерів в рамках передачі досвіду міськради Дніпра в усі міста Дніпропетровської області. Волонтери також підтримують масштабування рішення на міста області.
На сьогодні свої відкриті карти створили 6 міст: Дніпро, Жовті Води, Вільногірськ,  Марганець, Першотравенськ, Покров.
Міста самі визначають яку інформацію виносити на карту.
На сьогодні нанесена, наприклад, інформація та запис у позашкільні заклади, можливість відзначити на карти МАФи і рекламні споруди », — написав він.

За матеріалами інтернет-видання «ДНІПРО. ГОЛОВНЕ».

 

Один комментарий на “Smarty City : У Жовтих Водах з’явилася Відкрита карта
  1. Хочется поблагодарить за работу Желтоводских электромереж за своечастное НЕ подключение электричества после оплаты задолженности в течение месяца. Не могут разобраться кто должен это сделать?

Добавить комментарий

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar