Телекомпанія "Жовті Води" - Телекомпания "Желтые Воды" | Убивча темрява: голос народу

Убивча темрява: голос народу

Важко дивитися під ноги, щоб не потрапити у яму на побитій дорозі або у відкритий люк. Коли непроглядна темрява, неможливо розгледіти навіть власної руки. На вулиці Будівельників увечері не світиться жоден ліхтар, і якщо немає власного ліхтарика в кишені, можна й ногу зломати, і в пастку потрапити. «Як тут взагалі можна пройти нормально? Скрізь ями, багнюка, темно, та ще й люки на дорозі відкриті. Тротуар взагалі поріс бур’яном. Нам з тренувань повертатися доводиться вже після 20.00. По Бульвару Свободи ще можна дійти до поліклініки, далі вже ліхтарі ледь світять, а на Будівельників повертаємо і все, ніч. Непроглядна темінь. Машина назустріч їде, дальнє світло врубає, взагалі засліпить. Ідеш додому, як кріт»,- говорять молоді люди, які щодня ходять цією вулицею додому. На питання що вони пропонують для вирішення проблеми освітлення, хлопець на ім’я Сашко відповідає: «А ви думаєте, що люди живуть лише в центрі міста і ходять виключно по «бродвею» чи по Хмельницького? Таке враження, що про цей район влада навіть не здогадується. Як тут чистили дороги від снігу? Та ніяк. Я всі ноги промочив, нирки застудив, лікувався, а тепер сніг зійшов, води повно. Калюжі обходити треба, так темно ж. Куди стрибати? Ну я і стрибнув на проволоку, яка десь закрутилася під ногами. Ледь око не видра. Що це за неподобство? Ходжу в зал, можу себе захистити, а тут через якусь темряву ледь ока не позбавився. Міська влада має не має забувати, що трохи нижче гімназії теж є будинки, там живуть люди, і їм теж потрібні людські умови».

,
5 комментарии на “Убивча темрява: голос народу
  1. Меру глубоко наплевать на проблемы жителей СТАРОГО города и Водобуда , но и жители желают ему того-же. А БУМЕРАНГ всегда возвращается.

  2. та поставьте вы через двор по лампочке и будет вам освещение, каждый просто жмотиться лампочку купить.

  3. Не поверю, что в старых районах и на Водобуде нет освещения.
    Вот сегодня (22.02.2019 г.) днем было включено уличное освещение в старой части города.
    Было пасмурно и Вам заботливо включили освещение, чтобы в пасмурную погоду Вы не оступились на дороге или упали в открытый колодец и для предотвращения правонарушений дополнительное освещение днем так же не помешает .
    Неблагодарный у нас Народ.

  4. Аборигенам не надо ни освещение, ни ДК , ни город ЖВ. Вывод-город захватили дикари.

Добавить комментарий

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar