Телекомпанія "Жовті Води" - Телекомпания "Желтые Воды" | Унікальний фонтан в Умані

Унікальний фонтан в Умані

Днями наш кореспондент побував в Умані, де з червня 2017-го працює комплекс світломузичних фонтанів «Перлина кохання». Щовечора тут відбувається світлодіодне шоу, вода виступає екраном, на якому можна побачити анімації на тему кохання. Завдяки унікальній принаді тепер до Умані приїжджає ще більше туристів.

В Жовтих Водах — багато архітектурних цікавинок, які також приваблюють іногородніх гостей. Незабаром міська влада має намір відремонтувати фонтан в Парку Слави. Жовтоводські активісти цікавляться:  чому б теж не обладнати його кількома світлодіодними лампами? Адже ціна питання – кілька тисяч гривень, в той час як місто отримає ще одну візитівку, а городяни – естетичне задоволення хоча б на світа.

2 комментарии на “Унікальний фонтан в Умані
  1. А чому б наприклад не виділити пару сотень гривень та привести до ладу пам»ятник Пушкіну ,скоро геть завалиться,виділити кошти на гарні квіти для клумб.

Добавить комментарий

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar