Телекомпанія "Жовті Води" - Телекомпания "Желтые Воды" | Усі держзакупівлі переведені в систему ProZorro: як увійти на багатомільярдний ринок, розкажуть на семінарі в ОДА

Усі держзакупівлі переведені в систему ProZorro: як увійти на багатомільярдний ринок, розкажуть на семінарі в ОДА


Що таке система ProZorro? Як увійти на багатомільярдний ринок держзакупівель? Де ознайомитися з планом держзакупівель на 2016 рік? На ці та багато інших питань дадуть відповідь на семінарі з ProZorro для підприємців. Своїм досвідом з впровадження ProZorro поділиться Макс Нефьодов, в минулому віце-президент інвест-компанії зі світовим ім’ям, а сьогодні замміністра економічного розвитку. Саме завдяки йому вся Україна крок за кроком переходить на ProZorro. 29 січня о 14.00 традиційно в Дніпропетровській ОДА вже четвертий семінар для підприємців. Про це повідомив радник очільника регіону Юрій Голик.

«Верховна Рада прийняла новий закон про державні закупівлі. Тепер всі закупівлі за бюджетні кошти будуть проходити в режимі онлайн. 2016 рік — це рік переходу всієї країни на закупівлі через ProZorro. Для того, щоб підприємці Дніпропетровщини не боялися продавати державі і розширювали свої ринки збуту, Дніпропетровська ОДА організовує вже четвертий семінар. Запросили представників з міністерств. Відповість на запитання підприємців і заступник міністра економічного розвитку і торгівлі Макс Нефьодов, який впроваджує ProZorro по всій Україні», — зазначив Юрій Голик.

Відповідати на запитання підприємців також будуть представник міністерства інфраструктури, керівництво ОДА, координатор проекту ProZorro, представники електронних торговельних майданчиків, підключених до системи.

Зареєструватися на семінар можна заповнивши форму за посиланням: https://goo.gl/LRLMxT або за телефонами: (098) 674 77 01 та (056) 717 07 04.
Семінар відбудеться 29 січня о 14:00, у великому залі на 1-му поверсі Дніпропетровської ОДА (пр. Кірова, 1).

ProZorro — це система електронних торгів. Торги проходять в режимі он-лайн. Кожен може зайти на сайт http://bi.prozorro.org/ і подивитися, яка установа і за якою ціною придбала товари або послуги. ProZorro — відмінний спосіб боротьби з корупцією у державних закупівлях. За розпорядженням очільника області Валентина Резніченка Дніпропетровська облдержадміністрація перейшла на цю систему в серпні 2015 року.

Зараз у Дніпропетровській області в ProZorro зареєстровано більше 6,46 тисячі лотів на 247,9 млн. гривень. Планова економія — 20,3 млн. гривень.

Добавить комментарий

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar Custom avatar